Przedstawiamy a2mobile nową sieć komórkową. Poznaj a2mobile opinie.Recenzja przedstawia: Zasięg,Oferta, przeniesienie numeru,Kody promocyjne a2mobile

Dlaczego uruchomiono a2mobile? Zasięg a2mobile

Marka a2mobile należy do sieci Aero2 Sp. z o. o, który jest operatorem telefonii komórkowej na terenie Polski. Zasięg jest dostępnych dla wszystkich obszarów, które posiadają odbiór HSPA+ i LTE. Praktycznie ujmując zasięg jest w całej polsce.

Sprawdź szczegółową ofertę

a2mobile-logoOprócz a2mobile pod marką Aero2 działają również AeroPacket, Aero2 max, SpeedNet, w Rodzinie oraz BDI – oferujący od 10 maja 2011 roku usługę – Bezpłatny Dostęp do Internetu.

Usługa BDI obowiązuje do 2019 roku, co wiąże się z podjętą w tym kierunku decyzją Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej, z dnia 23 listopada 2016 roku.

Usługa A2mobile jest dostępna od 7 września 2016 roku. Oferta obejmuje:

– obsługę telefonu przy pomocy głosu,

– mobilny Internet,

– korzystanie z systemu przedpłat, pre-paid. Doładowania telefonów można dokonać przez Internet, w bankomatach, a także z drugiego telefonu komórkowego.

Jako inspirację do uruchomienia marki, wskazuje się konieczność opracowania nowej usługi prepaidowej, która zaspokoi oczekiwania konsumentów oraz wprowadzenie ustawy terrorystycznej, co wymogło zmiany w obecnie funkcjonujących usługach.

Co zawiera regulamin świadczonych usług?

a2mobile-opinieWśród najważniejszych zapisów regulaminowych, znajdują się uregulowania, dotyczące zakresu świadczeń, warunków zawieranej umowy, obowiązkowej rejestracji, z uwzględnieniem ochrony danych osobowych oraz zachowania tajemnicy telekomunikacyjnej.

Na terenie Polski i za granicami kraju dostępne są następujące usługi: rozmawianie przez telefony komórkowe, wysyłanie oraz odbieranie wiadomości SMSowych, bezproblemowe korzystanie z Internetu. Klienci mają również dostęp do oferowanych usług dodatkowych. Wszystkie propozycje, udostępniane klientom przez a2mobile dostępne są w Dokumentach, które można pobrać ze strony internetowej https://a2mobile.pl

Usługa dostępna jest przez cały tydzień, 24 godziny na dobę.

Ograniczenia w dostępie do oferowanych usług następuje w przypadku stwierdzenia różnego typu zagrożeń, przez które płynność korzystania z usług telekomunikacyjnych może zostać zachwiana.

Po wyrażeniu zgody, dane osobowe klienta mogą znaleźć się w spisie Abonentów.

Korzystanie z oferty a2mobile możliwe jest o podpisaniu umowy, której ważność jest określona i może podlegać przedłużeniu, poprzez zasilenie swojego konta.

Korzystanie z usług następuje po prawidłowym wypełnieniu Karty Rejestracyjnej. Pracownicy a2mobile dokonają weryfikacji użytkownika, poprzez sprawdzenie prawdziwości podanych przez klienta danych osobowych.

Wszystkie powierzone dane osobowe podlegają ochronie, zgodnie z postanowieniami Ustawy o ochronie danych osobowych, z 1997 roku. Mogą być weryfikowane przez klienta.

A2mobile zobowiązuje się do przestrzegania tajemnicy telekomunikacyjnej

a2mobile oferta

pakiet-sutyDo korzyści z użytkowania nowej sieci, należą atrakcyjne taryfy cenowe. Od 7 września 2016 roku dostępna jest promocyjna oferta – Pakiety 3 w 1.

Charakterystyka poszczególnych pakietów, dostarcza ciekawych danych:

Pakiet Suty, w cenie 25 zł – zapewnia bezlimitowe korzystanie z połączeń głosowych i SMSów do innych użytkowników a2mobile, wRodzinie oraz Polkomtela,

– połączenia bez limitu minut do innych operatorów oraz dostępny limit 100 minut na telefony stacjonarne,

– dostępność SMSowa poza siecią bez żadnych limitów,

– transmisja danych, wynosząca 10 GB.

Pakiet obfity, w cenie 19 zł, zapewnia – bezlimitowe korzystanie z połączeń głosowych i SMSów do innych użytkowników a2mobile, wRodzinie oraz Polkomtela,

– połączenia do innych sieci i na telefony stacjonarne, w limicie 100 minut,

– dostępność 100 SMSów – poza siecią,

– transmisja danych, wynosząca 5 GB.

Pakiet zacny, w cenie 8 zł, zapewnia – bezlimitowe korzystanie z połączeń głosowych i SMSów do innych użytkowników a2mobile, wRodzinie oraz Polkomtela,

– połączenia do innych sieci i na telefony stacjonarne, w limicie 50 minut,

– dostępność 50 SMSów – poza siecią,

– transmisja danych, wynosząca 300 MB.

Okres ważności promocyjnych pakietów wynosi 31 dni.

Wi-Fi Calling dostępny jest we wszystkich pakietach. Dzięki usłudze możliwe jest rozmawianie w każdym miejscu, w którym jest dostęp do sieci Wi-Fi. Pobranie odpowiedniej aplikacji z Google Play na telefon z Androidem, umożliwia swobodną rozmowę na terenie krajów UE, wg cennika, obowiązującego w Polsce.

SUTY 25 zł OBFITY 19 zł ZACNY 8 zł
internet 10 GB LTE 5 GB LTE 300 MB LTE
SMS-y w sieci bez limitu bez limitu bez limitu
SMS-y poza siecią bez limitu 100 SMS-ów 50 SMS-ów
min połączenia z kom. w sieci bez limitu bez limitu bez limitu
min połączenia z kom. poza siecią bez limitu 100 minut 50 minut
min na stacjonarne 100 minut 100 minut 50 minut
Wi-Fi Calling tak tak tak

a2mobile przeniesienie numeru:

Korzystanie z pre-paida wymaga zarejestrowania karty SIM. Następnym krokiem jest właściwe wypełnienie formularza przeniesienia, w którym podawane dane osobowe muszą być zgodne z tymi, jakie posiada operator, z którego usług obecnie korzystamy.

Zestaw dokumentów do podpisu, w ciągu trzech dni, dostarczy kurier. Wśród formularzy do podpisu znajdą się wniosek o przeniesienie do a2mobile, oświadczenie oraz pełnomocnictwa. Odbiór dokumentacji nastąpi po okazaniu kurierowi dokumentu, poświadczającego naszą tożsamość. W ciągu tygodnia podanie zostanie rozpatrzone i po uzyskaniu zgody na przjście do a2mobile, w ciągu 24 godzin, numer zostanie przeniesiony.

Aktywacja następuje po wykonaniu połączenia.

a2mobile opinie

Przeważają pozytywne opinie. Wśród osób, które proszono o ocenę a2mobile powtarzały się wysokie oceny promocyjnych pakietów. Również wysoko oceniany jest zasięg sieci oraz sprawność w przenoszeniu numeru.

Nie wszyscy badani wyrażali się pozytywnie na temat szybkości obsługi. Wadą okazała się mała dostępność do salonów a2mobile.

a2mobile kody:

Pakiety:
*222# – sprawdź jaki masz pakiet
*222*1# – Aktywuj pakiet suty
*222*2# – Aktywuj pakiet obfity
*222*3# – Aktywuj pakiet zacny
*222*0# – Wyłączenie powtarzania się pakietu podstawowego

 

Stan Konta kody:
*111# – stan konta
*111*kod doładowujący# – doładowanie konta kodem
*123*kod doładowujący# – doładowanie konta kodem z plusa

Sprawdź szczegółową ofertę