Sprawdź prawdziwe opinie na temat pożyczki Ekassa. Porównaj koszty kredytu Ekassa. Wybierz najlepszy kredyt

Spółka Centrum Rozwiązań Kredytowych proponuje skorzystanie z oferty firmy pośredniczącej w uzyskaniu szybkiej pożyczki – Ekassa. Pożyczkodawcą jest Tribution Consult Ltd, z główną siedzibą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych.

Z Ekassą można kontaktować się telefonicznie, pod numerem 22 873 85 86 oraz poprzez adres e-mailowy: info@ekassa.com

Pożyczkobiorca, który zdecydował się na skorzystanie z oferty finansowej Ekassy, może liczyć na pożyczkę w wysokości od 400 zł do 4000 zł. Czas spłaty klient może ustalić na najbdziej dogodny – od 1 tygodnia do 12 tygodni. Zaciągnięte zobowiązanie można również spłacić w całości, w postaci jednej wpłaty. W ciągu 14 dni od podpisania umowy, możliwe jest odstąpienie od pożyczki, bez ponoszenia kosztów.

Zaletą firmy jest dopasowanie oferty finansowej do możliwości pożyczkobiorców. Jeśli klient ma pozytywną opinię w Biurach Informacji Kredytowych, może liczyć na korzystniejsze warunki.

Pożyczkę mogą zaciągnąć osoby, które ukończyły 18 lat i posiadają polskie obywatelstwo. Nie trzeba przedkładać zaświadczenia o zatrudnieniu.  Potrzebny jest telefon komórkowy oraz posiadanie konta bankowego. Weryfikacja klienta polega na sprawdzeniu jego wiarygodności w BIG oraz w Krajowym Rejestrze Dłużników. Niekorzystna sytuacja w KRD w zasadzie uniemożliwia skorzystanie z oferty firmy.

 

Ekassa pożyczki

Formalności, związane z pożyczeniem pieniędzy w Ekassie, odbywają się w całości on-line.

– Na stronie internetowej Ekassy znajduje się kalkulator pożyczkowy, na którym w przystępny sposób klient wybierz potrzebną kwotę, czas spłaty i zorientuje się w ponoszonych kosztach.

– Następnym etapem jest wypełnienie wniosku o pożyczkę, w którym należy podać dane osobowe i dane z dowodu osobistego. Potwierdzeniem umieszczonych we formularzu danych, jest przelanie opłaty weryfikacyjnej, w wysokości 1 zł, poprzez Blue Media.

– Uzyskanie pozytywnej opinii, oznacza szybkie przelanie gotówki na konto bankowe klienta.

 

Utworzenie w systemie indywidualnego konta, pozwala kontrolować spłacanie pożyczki.

Lojalni rzetelni klienci uzyskują opcję powiększenia przyznanej kwoty pożyczki, aż do 68% od początkowego zobowiązania. Koszt pożyczko obniża się wówczas o 25%, co daje możliwość oszczędzenia gotówki. Dłuższe korzystanie z oferty Ekassy ozacza możliwość korzystania z wysokich rabatów.

W tym samym czasie możliwe jest korzystanie z kilku pożyczek Ekassy, ponieważ pośednik poszuka pożyczkodawców, którzy spełnią wymagania klientów.

Firma nie umożliwia przedłużenia terminu spłaty zobowiązania. Problemy z regularnym wpłacaniem rat, traktowane są jako uchylanie się od spłaty i skutkują przekazaniem sprawy do windykacji. Informacja o braku spłaty trafia również do KRD.

Ekassa pożyczka – kredyt

Kłopoty z szybkim dostępem do potrzebnej gotówki rozwiązuje pożyczka z Ekassy. Dzięki sprawnej obsłudze przez Internet, klienci w ciągu kilku minut mogą uzyskać pieniądze, na kalkulatorze finansowym,  wybierając kwotę pożyczki i czas spłaty.

  • Klient pożycza 400 zł na tydzień. Całkowity koszt pożyczki wyniesie 424 zł. Pożyczając 400 zł na 12 tygodni, będziemy spłacać raty w wysokości 45 zł. Całkowity koszt pożyczki wyniesie 495 zł, przy czym firma utrzymuje, że spłacając regularnie, uzyskamy korzyści – kwoty 170 zł i 330 zł bez dodatkowych opłat. Raty pożyczki wyniosą 90 zł. całkowity koszt wyniesie 990 zł.
  • Przy kwocie 2000 zł na 12 tygodni  – tygodniowe raty wyniosą 225 zł. Całkowity koszt pożyczki to 2475 zł. Przy skorzystaniu z dodatkowych kwot – 840 zł i 1670 zł, raty wyniosą 452 zł w każdym tygodniu. Koszt pożyczki to 462, więc oddamy po trzech miesiącach 4972 zł.
  • Pożyczka o maksymalnej wysokości 4000 zł na 12 tygodni, oznacza spłatę tygodniowych rat, w wysokości 450 zł. Koszt pożyczki wynosi 950 zł.

Przy skorzystaniu z dodatkowych kwot – 1680 zł i 3340 zł, koszt pożyczki wyniesie 935 zł.

Powiększenie kwoty pożyczki możliwe jest od 22. dnia spłaty oraz od 50. dnia spłaty,                     z obniżeniem oprocentowania.

Ekassa Opinie

Wśród osób, korzystających z oferty Ekassy, 80% klientów poleciłoby usługi firmy. Klienci niezadowoleni z usług Ekassy zwracali uwagę na niekorzystny kontakt z klientami oraz konieczność dosyłania licznych załączników.

Zaletą jest załatwienie formalności w całości on-line, a warunki uzyskania pożyczki są jasne. Dobrze opracowana strona internetowa, w czytelny sposób umożliwia zdobycie potrzebnych informacji.

Firma przyznaje pożyczki w wysokości ustalanej indywidualnie, dlatego po spłaceniu pożyczki, klienci nie muszą kolejny raz wypełniać formularza. Przyznany limit obowiązuje cały czas.

Pozytywną stroną pożyczki w Ekassie, co podkreślają klienci, jest jawność prowizji brak ukrytych kosztów i minimum formalności.

Zaletą firmy jest dyskretne działanie. Powierzone pożyczkodawcy dane osobowe są tajemnicą i nie są udostępniane innym firmom. Dane przekazywane są do KRD w sytuacji braku spłaty pożyczki.

Klienci, zainteresowani pozycją firmy w rankingu pożyczek i chwilówek on-line. odnotują, że Ekassa znajduje się na 28. miejscu, z 41 dostępnych ofert, co oznacza, że należy do instytucji finansowych o średnich notowaniach.

Złóż Wniosek
www.ekassa.pl
Porównanie wszystkich pożyczek – Kliknij i wybierz najtaniej!