Euroloan  recenzja pożyczki. Sprawdź Euroloan opinie i nie daj się oszukać. Pożyczka w 15 minut na 12 miesięcy. Przedstawiamy wszystkie dodatkowe koszta. Jeżeli korzystałeś z ich usług dodaj własną opinię.

 

image

Pożyczka z euroloan

Jeśli planujesz w coś zainwestować, albo po prostu jesteś w nagłej potrzebie finansowej. Każdy czasem w takiej jest. Rozważasz różne opcje pożyczenia pieniędzy.

Jedną z nich jest elastyczna pożyczka. Elastyczna?! Może zawierać w sobie kilka ukrytych znaczeń pod swoim „dopasowaniem”- fakt. Co firma to inna oferta możności dostosowania warunków.

Euroloan jest jedną z firm, która przygotowała ofertę elastycznych pożyczek. Co wygodne, możesz ją monitorować z domu przez komputer, nie tracąc czasu na dojazdy, stanie w kolejce, wypełnianie tony wniosków czy wiszenie na telefonie.

Poniższe rozważania mogą pozwolić podjąć Ci decyzje, czy taka forma pożyczenia pieniędzy jest dla Ciebie korzystna.

Euroloan przygotował 2 opcje elastycznej pożyczki.

Proces uzyskania pożyczki zaczyna się w momencie założenia konta na portalu

euroloan, wypełnieniu formularza, przelaniu symbolicznej złotówki i czekaniu na weryfikacje i ustalenie limitu kredytowego.

Później wszystko sprawdzamy i ustawiamy z naszego konta na portalu. Niektóre poczynania na koncie wiążą się z dodatkowymi opłatami. Oszczędzają nasz czas, ale koszta utrzymania i przeprowadzania operacji na portalu to koszta, co całkiem zrozumiałe.

Tabela opłat związana z założeniem wirtualnego konta i jego utrzymania dostępna jest na stronie www. Wygląda na sporą, ale jeśli będziesz postępować zgodnie z regulaminem. Gdzie mamy na myśli na przykład terminowe spłacanie rat, większa część z tych opłat Cię ominie. A może stały dostęp do kontrolowania naszych pieniędzy jest wart tej inwestycji.

Pokrótce możemy sporządzić sobie wyjściową kalkulację, ile będzie nas kosztował dostęp do pieniędzy jakie chcemy pożyczyć w standardowej ofercie euroloanu:

Usługa: Koszt:
Opłata za identyfikację pożyczkobiorcy 1,00 zł
Opłata za szybki przelew 15,00 zł
Opłata za wypłatę środków 20,00 zł
Opłata miesięczna za rachunek papierowy 8,00 zł
Opłata miesięczna za utrzymanie konta 60,00 zł
SUMA: 104,00 zł
Dodatkowa usługa: Koszt:
Opłata za zmianę dnia spłaty: 10,00 zł
Opłata za zmianę kwoty minimalnej (minimalnej raty) 20,00 zł
SUMA Z DODATKOWYMI OPCJAMI: 134,00 zł

Hmm … Zastanówmy się …

image

Wiadomo, że na początku jest nam przyznany limit pożyczki, ale warto się zastanowić czy ten limit Ci odpowiada. Czy twoja inwestycja w utrzymanie konta w porównaniu z przyznanym limitem pożyczki jak i odsetkami naliczanymi później w czasie jest zgodna z Tobą i pułapami pieniężnymi jakimi chcesz obracać w danym momencie. W sytuacji, gdy Twój limit kredytowy okazał się całkiem wysoki lub taki jaki sobie właśnie wyznaczyłeś, jest to najlepiej opcjonalna pozycja dla Ciebie. Zawsze masz możliwość wypłacenia dokładnie takiej ilości pieniędzy jaką potrzebujesz. Nie musisz wykorzystać całego limitu.

Pieniądze możesz wypłacać ratami. Możesz także zmienić limit, ale zgodnie z regulaminem tylko raz. Jeśli chcesz go obniżyć nie ponosisz żadnych kosztów. Sam ustal czy jest to dużo dla Ciebie czy też nie.

Na tym polega elastyczność twojej pożyczki. Możesz podyktować warunki, ale nie obejdzie się to czasem bez dodatkowych kosztów.

Tutaj comiesięcznych kosztów dostępności do portalu.

Nieco innym rozwiązaniem jest euroloan express. Oferta dla tych w nagłej potrzebie. Pomijany jest tu etap weryfikacji zdolności kredytowej w rejestrach. Dostajesz szybciej gotówkę na swoje konto. Później w czasie, możesz zadecydować czy zostajesz na warunkach opcji eurolan express czy przejdziesz na regularną ofertę pożyczkową poddając się weryfikacji zdolności kredytowej. W tym wypadku przechodząc na regularną opcję jesteś w stanie obniżyć koszty odsetek, a także zwiększyć swój maksymalny limit pożyczki.

Generalnie można zapomnieć o wiszeniu na telefonie z danym urzędnikiem, w momencie gdy chciałbyś sprawdzić stan swojego konta, odsetek, zmienić dane, opcje limitu czy spłat. Wszystko to jesteś w stanie zrobić z własnego komputera, mając wgląd do swojego rachunku.

Jak wygląda wypłata po przyznaniu limitu?

Przelew dostajesz w ciągu 1 dnia roboczego od chwili przyznania Ci limitu.

Niezależnie od tego jak wysoki został przyznany Ci limit na twoim rachunku. Pierwsza wypłata nie może przekroczyć 50% przyznanego Ci limitu. Całkowity limit będzie dostępny po zapłaceniu pierwszego rachunku oraz przesłaniu kodu odblokowującego, który otrzymasz od Euroloan listem do domu.

Sam przelew jest bardzo prosty. Logujesz się na własne konto w portalu. Klikasz wypłać, następnie wpisujesz kwotę jaką chcesz przelać i pieniążki wędrują na twoje konto bankowe. Tak, na to konto z którego przelałeś swoją złotówkę.

A co ze spłatą rat?

Raty spłacasz co miesiąc, wyznaczając sobie dzień w miesiącu, do którego wpłacisz daną ratę. Wysokość raty też sam wyznaczasz i jeśli pojawi się u Ciebie większy przypływ gotówki to możesz spłacić pożyczkę do końca w dowolnym momencie. Nie musisz trzymać się rat.

Co, jeśli się rozmyślę?

Możesz odstąpić od umowy w ciągu 2 tygodni od jej zawarcia. Wysyłając prośbę pisemną na adres Centrum Obsługi Klienta, jaki znajdziesz na stronie internetowej lub wypełnić formularz na własnym koncie w serwisie my.euroloan.pl. Po odstąpieniu od umowy Twoje konto na portalu zostaje zablokowane.

image

Kolejnym etapem po piśmie jest natychmiastowy zwrot pożyczki. Pożyczka według umowy musi zostać spłacona wraz z odsetkami naliczonymi w okresie trwania umowy, tj. od momentu pierwszej wypłaty pieniędzy przez Ciebie do dnia ich zwrócenia na konto euroloanu.

Na koniec sporządziliśmy listę wad i zalet:

Wady:

 • comiesięczne koszty utrzymania dostępu do konta na portalu
 • koszty z tytułu zmian opcji spłaty pożyczki
 • weryfikacja zdolności kredytowej w rejestrach
 • niemożność wypłaty całkowitego limitu przyznanej pożyczki przy 1 wypłacie
 • oczekiwanie na kod odblokowujący limit (przesyłka pocztowa)
 • krótki termin możliwości odstąpienia od umowy (14 dni)
 • zmiana przyznanego limitu bez dodatkowych opłat w dowolnym czasie
 • limity pożyczkowe: do 10 000 zł

  Zalety:

 • stały nadzór i kontrola kosztów pożyczki przez dostęp do portalu (certyfikat rapid SLL)
 • szybki przelew na konto bankowe
 • wypłata w dowolnym dniu roboczym
 • pożyczka express (chwilówka) z możliwością przejścia na warunki tradycyjnej pożyczki, z możliwością obniżenia kosztów
 • możliwość ustalenia comiesięcznej minimalnej raty spłaty
 • możliwość wyznaczenia dnia miesiąca, do którego chcesz dokonać wpłaty raty
 • możliwość podniesienia wysokości pożyczki
 • udzielana jest osobom już od 18 roku życia
 • możliwość obliczenia kosztów raty na portalu, dzięki suwakowi kredytowemu

Jeśli miałeś styczność z daną firmą lub jesteś na etapie korzystania z ich usług. Podziel się z nami własnymi przemyśleniami i wrażeniami. Może coś przeoczyliśmy. Może pomożesz podjąć decyzję niejednemu z nas.

Złóż Wniosek
www.euroloan.pl
Porównanie wszystkich pożyczek – Kliknij i wybierz najtaniej!