Przedstawiamy Finanis nową pożyczkę. Poznaj Finanis opinie.Recenzja przedstawia: kredyt ,pożyczki, oprocentowanie Finanis

Finanis.pl – dla potrzebujących pomocy finansowej

Wśród wielu firm finansowych, udzielających pożyczek, zwraca uwagę oferta finanis.pl. Firma, której polskie biuro mieści się w Warszawie, na ul. Świętokrzyskiej 30, proponuje pożyczki dla osób indywidualnych oraz dla firm. Aby skorzystać z proponowanych opcji pożyczkowych, klient musi wypełnić formularz oraz uiścić niewielką opłatę, wynoszącą od 1 zł do 10 zł.

Zachętą dla potencjalnych pożyczkobiorców jest tempo otrzymania pożyczki, która może znaleźć się na koncie wnioskodawcy nawet w ciągu jednego dnia roboczego. Sama decyzja o jej przyznaniu, następuje w ciągu kwadransa.

Warto zaznaczyć, że pieniądze są dostępne nawet wówczas, gdy klient spłaca inne pożyczki.

Osoby, które zamierzają uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat oferty Finanis, mogą skorzystać dodatkowo z kontaktu e-mailowego – biuro@finanis.pl lub telefonicznego, korzystając z infolinii, pod numerem 22 270 63 33. Firma proponuje kontakt z doradcami, którzy pomogą w załatwieniu spornych kwestii.

Wszelkie informacje, dotyczące domen internetowych, czyli WHOIS, znajdują się poza granicami Polski, na Cyprze, co wynika z niższych podatków, jakie prowadzący działalność gospodarczą, Michau Enterprises Limited, będący rejestratorem Finanis, zobowiązany jest regulować.

Pełny ranking chwilówek długoterminowych  Pełny ranking chwilówek krótkoterminowych

Co zawiera formularz kontaktowy Finanis?

Wypełnienie formularza kontaktowego jest pierwszym krokiem do uzyskania pożyczki. Finanis proponuje usługi osobom, które nie prowadzą działalności gospodarczej oraz wszystkim firmom, niezależnie od ich wielkości.

Należy ustalić na finansometrze, jaką kwotę chcemy pożyczyć i na ile rat zamierzamy rozłożyć jej spłatę.
Przy pożyczce 2000 zł, którą rozłożymy na 12 rat, wysokość raty wyniesie 198,33 zł. Na suwaku finansowym końcową kwotą jest 300 tysięcy zł, a liczba 62 oznacza ilość rat, na które maksymalnie dopuszcza się rozłożenie spłaty pożyczki. Najniższą kwotą pożyczki jest 500 zł, a 3 miesiące spłaty to najmniejsza liczba rat.

Klient podaje swoje dane osobiste – imię i nazwisko, PESEL, e-mail, nr telefonu, kod pocztowy oraz wysokość dochodu. Przy opcji pożyczek dla firm, należy podać NIP.

Klient jest zobowiązany do wypełnienia wszystkich pól kwestionariusza, a podawane przez niego informacje, ulegają weryfikacji.

W celu potwierdzenia danych, do klienta wysyłana jest wiadomość SMS-owa, e-mailowa, a na podane koto bankowe należy wpłacić kwotę, będącą zapłatą za usługę.
Finanis, za zgodą wnioskodawcy, przekazuje wniosek do partnerów finansowych, którzy udzielają pożyczki, zgodnie z zapotrzebowaniem klientów.
Ostatnim etapem jest przekazanie pożyczki na konto pożyczkobiorcy.

Finanis pożyczki

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, RRSO, może sięgać 28,45%. Taką wysokość oprocentowania osiągnie przy pożyczce 10 786,36 zł, rozłożonej na 60 rat po 318,63 zł. Pożyczkobiorca odda firmie 19 124,32 zł, czyli przeszło 8300 zł więcej.

Oferowane chwilówki pozostają w zgodzie z przepisami, obowiązującymi na terenie Polski. Jeśli wnioskodawca rozmyśli się i zrezygnuje z ubiegania się o pożyczkę, może to uczynić w ciągu 14 dni od chwili podpisania umowy, o czym zobowiązany jest powiadomić Finanis.

Czasami ma miejsce wcześniejsze uregulowanie należności, niż przewiduje termin spłaty całości zobowiązania. W takim wypadku trzeba liczyć się z koniecznością uregulowania prowizji za czas korzystania z produktu finansowego i należności za udzielenie kredytu.

Problemy z terminową spłatą Oferta Finanis

Klient, który znalazł się przejściowo w trudnej sytuacji finansowej, co może skutkować opóźnieniem w spłacie rat pożyczki, powinien niezwłocznie powiadomić kredytodawcę o zaistniałej sytuacji. Firma umożliwia dostosowanie dogodnego terminu spłaty, z uwzględnieniem dodatkowego oprocentowania za opóźnienie w spłacie.

Udogodnieniem dla klienta jest procedura przedłużenia czasu, w jakim spłacone zostaną raty kredytu. Pożyczkobiorca nie ponosi dodatkowych kosztów, nie zmienia się również oprocentowanie. Klient musi podpisać aneks do pożyczki, której spłata może zostać wydłużona do dwóch lat.

Bank, udzielający pożyczki, może wypowiedzieć umowę i zażądać spłaty całości zobowiązania, jeśli klient uchyla się od terminowego wpłacania ustalonych rat pożyczki. Umowa kredytowa w takim przypadku, może zostać wypowiedziana w ciągu 30dni.

W razie ogłoszenia upadłości, wypowiedzenie umowy następuje w ciągu 7 dni.

Brak terminowej spłaty pożyczki lub zaniechanie regulowania zobowiązania, wiąże się z dotkliwymi konsekwencjami. Niesumienny klient może trafić do BIK-u, tracąc przy tym pozytywny obraz historii kredytowej, co skutkuje problemami przy ubieganiu się o inne produkty finansowe.

Finanis opinie

Pozytywne głosy osób, które skorzystały z usług Finanis wynika, iż klienci wnioskują o duże kwoty, nawet rzędu 50 tysięcy zł. Podkreślają dobry kontakt z doradcami i bezproblemowe uzyskanie pożyczki, nawet przy spłacie innych zobowiązań.

Inne zdanie na temat firmy mają użytkownicy forum kredytowego

(http://www.kredytforum.pl/temat/38196/finanispl-czy-ktos-zna).

Wątpliwości budzi 3. punkt regulaminu, rozdział VI & 15 „Szczegółowe warunki składania zapytań o produkty finansowe” wskazujący, że w momencie przekazania wniosku do partnerów finansowych, kończy się usługa firmy, a klient musi za nią zapłacić.

Pełny ranking chwilówek długoterminowych  Pełny ranking chwilówek krótkoterminowych