Sprawdź prawdziwe opinie na temat pożyczki Freezl. Porównaj koszty kredytu Freezl. Wybierz najlepszy kredyt.

Freezl jest platformą internetową, umożliwiającą zaciągnięcie pozabankowej pożyczki w dogodny sposób –  drogą telefoniczną, poprzez wysłanie SMS-a lub zalogowanie się do systemu na Facebooku.

W razie nagłych kłopotów finansowych, pożyczkobiorca może w bardzo szybki sposób otrzymać potrzebne pieniądze. Freezl nie weryfikuje swoich klientów w BIK-u. Decyzja o przyznaniu pożyczki zapada po akceptacji formularza. Gotówka trafia na konto bankowe klienta w ciągu kilkudziesięciu minut.

Kredytodawcą jest Centrum Rozwiązań Kredytowych, z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Twardej 18. Na czele Centrum stoi Łukasz Jagielski, oferujący pożyczki w podobnej firmie, pod nazwą Szybka gotówka. Pośrednikiem kredytowym jest Tribution Consult Ltd, którego siedzibą są Brytyjskie Wyspy Dziewicze.

Szybkie pożyczki przyznawane są na czas do 35 dni, w wysokości od 100 zł do 5000 zł. Zgłoszenia przyjmowane są przez siedem dni w tygodniu, przez całą dobę. Biuro Obsługi Klienta dostępne jest w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 19.00, poprzez Facebook i  kontakt telefoniczny na numer +48 22 87 383 87.

 

Freezl pożyczki

Pierwszą czynnością, jaką musi wykonać pożyczkobiorca, jest zaznaczenie na finansometrze kwoty, o jaką będzie się ubiegał. Pod kalkulatorem wyświetlą się szczegółowe informacje na temat pożyczki – dzień spłaty oraz całkowita kwota, którą będziemy musieli zwrócić.

Następnym krokiem jest dokładne wypełnienie formularza, ze szczególnym naciskiem na skrupulatne podanie potrzebnych danych, co jest warunkiem podjęcia działania przez platformę freezl.pl

Autoryzacja potencjalnych pożyczkobiorców następuje za pomocą platform społecznościowych.

Klient nie ponosi żadnych opłat za rejestrację i rozpatrywanie formularza pożyczkowego.

Akceptacja klienta wymaga również weryfikacji konta bankowego, na które zostanie przelana kwota pożyczki. Klient zobowiązany wywiązać się z podjętego zobowiązania i zwrócić całkowity koszt pożyczki w ustalonym terminie. W razie problemów  konieczny jest kontakt z Biurem Obsługi Klienta, w celu uzgodnienia dalszego postępowania.

Spłata pożyczki oznacza wpłatę na konto bankowe, w określonym dniu, całkowitej kwoty zobowiązania. Wpłata w późniejszym terminie wiąże się z naliczeniem odsetek, w wysokości 14%, które zostaną naliczone w zgodzie z artykułem 481 paragraf 2. Kodeksu cywilnego lub zgodnie z Tabelą Opłat, jeśli zobowiązanie zostało zaciągnięte bez opłaty prowizyjnej.

Klient ma możliwość odstąpić od umowy w terminie 14 dni od chwili jej zawarcia. Zaciągniętą pożyczkę można spłacić przed czasem, w dowolnym terminie.

 

Konsekwencje braku spłaty pożyczki

Uchylanie się od spłaty pożyczki skutkuje postępowaniem windykacyjnym. Do pożyczkobiorcy wysyłane są wezwania do zapłaty. Brak uregulowania należności w ciągu 60. dni może oznaczać, że dane nierzetelnego klienta zostaną wpisane do rejestrów dłużników, co utrudni zaciągnięcie kredytów i naruszy wiarygodność finansową.

 

Freezl kredyt – koszty

Zaciągnięcie pożyczki w wysokości 500 zł na 35 dni, oznacza, że zwrócimy całkowitą kwotę pożyczki  w wysokości 643,85 zł.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, RRSO, wyniesie 1297%, przy rocznym oprocentowaniu 10%. Prowizja to kwota 138,95 zł.

Jeśli nagle brakuje nam gotówki na zapłacenie ważnego rachunku lub na cele bytowe, niewielka kwota, którą spłacimy przy następnym wynagrodzeniu, jest ofertą atrakcyjną.

Inaczej sprawa wygląda, jeśli pożyczymy 900 zł, na 30 dni. Prowizja wyniesie wówczas 247,20 zł, oddamy 1154,70 zł.

Przy pożyczce na maksymalną kwotę 5000 zł na 30 dni, RRSO wyniesie 1968%. Prowizja od tej kwoty to 1372,50 zł. Całkowita kwota do spłaty pożyczki wyniesie 6413,60 zł.

 

Freezl pożyczka – promocje

Firma proponuje swoim klientom skorzystanie z ciekawych promocji. Pożyczkobiorcy, którzy rzetelnie wywiązują się ze zobowiązania, przy piątej pożyczce nie ponoszą dodatkowych kosztów.

Polecenie Freezl innej osobie, która wystąpi o pożyczkę, wskazując polecającego, oznacza otrzymanie zniżki, w wysokości 40 zł,  przy skorzystaniu z oferty pożyczkowej.

Klient może skorzystać z pożyczki refinansującej. Nowa pożyczka pokrywa pozostałe zobowiązanie i jest zawierana na czas 7, 14 lub 30 dni. Pożyczkobiorca musi zapłacić prowizję. Nalicza się również odsetki kapitałowe.

 

Freezl opinie

Klienci odbierają ofertę Freezl w sposób bardzo pozytywny. Możliwość załatwienia formalności i uzyskanie pożyczki on-line, bez wychodzenia z domu, jest wygodne i ekonomiczne. Oszczędność czasu i nerwów, wskazywane są jako główna zaleta firmy.

Przyznawanie pożyczek bez sprawdzenia w BIK-u  i przekładania zaświadczenia o zarobkach, oznacza możliwość skorzystania z oferty przez osoby, które nie uzyskałyby pomocy finansowej w żadnym banku.

Część klientów oceniła negatywnie próbę nawiązania z firmą kontaktu, napotykając na informację  o braku połączenia.

Dobra współpraca z klientami oznacza weryfikację przez konta sieci społecznościowych.

W opinii osób, zajmujących się analizą rynku pożyczkowego, oferta freezl należy do przeciętnych. Pożyczki są dość drogie, chociaż na rynku funkcjonują firmy, proponujące także produkty droższe.

Złóż Wniosek
www.freezl.pl