Dowiedź się wszystkiego o Hapi pożyczki. Porównaj hapi pożyczka z innymi pożyczkami. Poznaj opinie o Hapipozyczki. Kredyt online na dowód bez bik!

Hapi Pożyczki – hapipozyczki  pożyczka

Znana firma pożyczkowa PROVIDENT udostępniła swoim klientom nową markę – Hapi Pożyczki. Właścicielem nowego produktu jest Grupa IPF Polska, z siedzibą w Warszawie, przy Alejach Jerozolimskich 136.

Sprawnie działająca Infolinia umożliwia kontakt z konsultantami, pod numerem 800 012 601. Firma czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 20.00 oraz w soboty, od 9.00 do 17.00.

Złóż wniosek

Firma oferuje pożyczki od 800 zł do 10000 zł, rozłożonych ratalnie na czas od 3 do 24 miesięcy. utworzenie stałego zlecenia w banku, na przelew uzgodnionej raty pożyczki, zwalnia pożyczkobiorcę z obowiązku pamiętania o comiesięcznych wpłatach.

O pożyczkę mogą ubiegać się obywatele RP, którzy ukończyli 18 lat. Warunkiem koniecznym jest posiadanie rachunku w dowolnym banku oraz aktywnego numeru telefonu komórkowego. Hapi Pożyczki żąda także udokumentowania swoich dochodów. Klient musi mieć stały wpływ wynagrodzenia na konto bankowe, z tytułu umowy o pracę, otrzymywania emerytury lub renty. otrzymywanie wynagrodzenia z różnych źródeł nie stanowi żadnej przeszkody w przyznaniu pożyczki. Wystarczy dokonać zsumowania wszystkich przychodów.

Weryfikacja pożyczkobiorcy w Biurach Informacji Kredytowej, może przesądzić o udzieleniu akceptacji i przyznaniu pożyczki, jeśli w ciągu ostatnich pięciu lat nie zostały uregulowane zobowiązania finansowe. informacja o decyzji w sprawie udzielenia pożyczki zostaje wysłana na podany adres e-mailowy.

Na stronie Hapi Pożyczki zamieszczony jest kalkulator finansowy, ułatwiający podjęcie decyzji o zaciągnięciu zobowiązania i czasie spłaty.

Hapi pożyczka 

Klient wypełnia wniosek, znajdujący się stronie internetowej hapipozyczki.pl

Dzięki przyjaznej stronie, o wysokich walorach estetycznych, pożyczkobiorcy mogą szybko odnaleźć potrzebne informacje. Do złożenia wniosku potrzebny jest numer ewidencyjny PESEL oraz dowód osobisty. Jeśli istnieje potrzeba przedłożenia dodatkowej dokumentacji, firma informuje klienta drogą telefoniczną.

Dane osoby występującej o pożyczkę, weryfikowane są także drogą telefoniczną.

Pieniądze przelewane są na konto bankowe lub przekazywane do wybranej placówki pocztowej, skąd można je pobrać osobiście. Opłata weryfikacyjna wynosi 1 zł.

Hapi Pożyczki opinie

Klienci, którzy skorzystali z oferty pożyczkowej Hapi Pożyczki, wysoko ocenili wiarygodność firmy, przyznając w ich opinii 4 punkty, w skali pięciopunktowej. równie pozytywnie oceniono wysokość miesięcznych rat. Nieco gorzej wypadła szybkość podejmowanych decyzji – trzy punkty/pięć. Najwięcej negatywnych opinii dotyczyło procedury sprawdzania klientów  w InfoMonitorze, KRD oraz ERIF – przyznano jedynie dwa punkty/pięć. Opinie są w większości pozytywne.

Specjaliści, zajmujący się oceną rynku pożyczkowego, dostrzegli duże możliwości firmy, która dociera swoją ofertą do coraz szerszego grona pożyczkobiorców. Wśród zalet Hapi Pożyczki wymieniana jest  także możliwość zaciągnięcia wysokiej kwoty pożyczki na dłuższy czas.

 

Czy opłaca się pożyczać w Hapi Pożyczki ? 

 

Warto prześledzić hipotetyczne kwoty pożyczek, aby zorientować się w kosztach. jakie poniesie klient.

  • Pożyczka 1000 zł, rozłożona na 12 miesięcy, to comiesięczna rata w wysokości 133,59 zł. Całkowita kwota spłaty wyniesie 1603,40 zł, przy Rzeczywistej Rocznej Stopie Oprocentowania, RRSO 154,76%.
  • ta sama kwota 1000 zł, rozłożona na 24 miesiące, wymaga comiesięcznych rat w wysokości 81,45 zł, jednak będziemy musieli zwrócić prawie 100% więcej! Całkowity koszt wyniesie 1954,65 zł.
  • Pożyczka 3000 zł  rozłożona na maksymalną ilość 24 miesięcy, wymaga od pożyczkobiorcy comiesięcznych rat, w wysokości 244,36 zł. Całkowita kwota spłaty wyniesie 5863,93 zł, czyli zapłacimy prawie 100%  więcej.
  • maksymalna kwota pożyczki 10000 zł zaciągnięta na 24 miesiące, to raty, wpłacane każdego miesiąca po 814,54 zł. Oddamy firmie 19546,47 zł.

Kredyt online Hapi

Decydując się na zaciągnięcie pożyczki należy przemyśleć jej wysokość, by spłata zobowiązania nie przekroczyła możliwości finansowych, co niesie za sobą problemy windykacyjne.

W razie kłopotów ze spłatą kolejnych rat, klient może ubiegać się o tzw. wakacje od raty. Na trzy dni przed wpłaceniem raty pożyczki, należy poinformować Hapi Pożyczki o potrzebie przesunięcia terminu wpłaty. takie udogodnienie będzie zaakceptowane, jeśli pożyczka przewiduje spłatę, minimum, w siedmiu ratach, a spłaconych zostały przynajmniej trzy raty. Rozłożenie zobowiązania na dużą ilość rat, umożliwia wielokrotne skorzystanie z wakacji od rat – największa ich liczba to czterokrotne przełożenie spłaty.

 

Konsekwencje braku spłaty pożyczki

Klient, który wpłaca raty pożyczki w niepełnej wysokości lub spóźnia się z regularnymi wpłatami, zostaje obciążonymi karnymi odsetkami, zgodnie z artykułem 48 paragraf 21. Kodeksu cywilnego.

Jeśli odzyskanie przez pożyczkodawcę kwoty pożyczki będzie wiązało się ze sprawą  sądową, klient zostanie obciążony postępowaniem sądowym oraz kosztami egzekucyjnymi.

Zadłużenie pożyczkobiorcy może zostać przekazane zewnętrznej firmie windykacyjnej,a Hapi Pożyczki umieści dane o niesolidnym kliencie w Biurach Informacji Gospodarczej i Biura Informacji Kredytowej.

Złóż wniosek

Pełny ranking chwilówek długoterminowych   Pełny ranking chwilówek krótkoterminowych