Lew pożyczka solidny kredyt do 2000zł na 30dni. Szybka gotówka minimum formalności. Poznaj opinie i koszta Lew pożyczki
logo lew pożyczka

 

Lew pożyczka – nowa firma udzielająca szybkich pożyczek przez internet. Rzetelność firmy potwierdzona przynależnością do Związku Firm Pożyczkowych. Jeżeli potrzebujesz gotówki na wczoraj to Lew pożyczka dobrym wyjściem.

LEWpożyczka jest firmą przede wszystkim bazującą na zaufaniu swoich Klientów, których stara się traktować indywidualnie i wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Jasno określone zasady udzielania i spłacania pożyczek jest jedną z największych zalet firmy. Dodatkowo, dla klientów mających wątpliwości bądź chcących dowiedzieć się więcej o ofercie firma posiada infolinię dostępną przez siedem dni w tygodniu.

Firma stawia także realne do spełnienia wymagania – dogodne terminy spłaty i korzystne oprocentowanie.

Złóż wniosek

Pożyczając 1500zł musimy oddać 1711zł. Koszta nie są wygórowane. Decyzja jest podejmowana w ciągu godziny. Wysoka przyznawalność czyni Lew pożyczkę atrakcyjną. 

Kolejnym ważnym atutem firmy jest to, że weryfikacja wniosku pożyczkobiorcy jest praktycznie natychmiastowa. Klient wypełnia wniosek przez internet i tuż po weryfikacji otrzymuje przelew na konto.

LEWpożyczka są stosunkowo młodą firmą – swoje usługi oferują od 2012 roku. Jednak od początku swojego istnienia LEWpożyczka jest stale doceniana w różnych plebiscytach. Firma posiada certyfikat  „Rzetelna Firma” i „Firma Wiarygodna Finansowo”.

Firma nie oferuje pierwszej pożyczki całkowicie za darmo, jednak od 13.07 oferuje promocję “Pierwsza pożyczka za 50%”. Promocja polega na obniżeniu  opłat i prowizji przy pierwszej pożyczce udzielonej za pośrednictwem strony internetowej  z zastrzeżeniem warunku jej terminowej spłaty.

Złóż wniosek

Pełny ranking chwilówek długoterminowych Pełny ranking chwilówek krótkoterminowych