Gotówka dla Wielkopolski

Na stronie internetowej MegaPortfel pożyczki klient odnajdzie szereg informacji, które zaspokoją ciekawość o działalności wielkopolskiej firmy pożyczkowej.

Siedziba firmy mieści się w Poznaniu, przy ulicy Świętopełka 8a. Administratorem danych osobowych MegaPortfela jest Golden Finance LTD, mieszczącasię przy ulicy ś. Marcina 29/8, w Poznaniu. Możliwy jest kontakt telefoniczny, pod numerem 516499987 oraz poprzez e-maila: gldenfinance@o2.pl

Firma udostępnia warunki umowy oraz formularz informacyjny – przy pomocy e-maili.

Pożyczkobiorca może wnioskować o pożyczkę do 3000 zł, przyznawaną na czas do 61 dni.

Megaportfel czy to się opłaca?

Niestety nic nie przemawia za opłacalnością pożyczki w megaportfel: wysokie prowizje, długi czas oczekiwania, firma nie sprawdzona na rynku. Zachęcam do zapoznania się z poniższymi opcjami pożyczek, które są tańsze i szybsze.

Porównanie pożyczek długoterminowych- Ranking Firm
Porównanie wszystkich pożyczek – Kliknij i wybierz najtaniej!

Jak załatwić pożyczkę przez Internet?

Klient powinien wnioskować o potrzebną kwotę prze Internet.  Po weryfikacji danych, pieniądze przyznawane są tego samego dnia. Przedstawiciel firmy sprawdza tożsamość klienta podczas krótkiej rozmowy telefonicznej.

Mobilny przedstawiciel firmy, dostarczy je osobiście, w postaci gotówki, w miejscu wskazanym przez pożyczkobiorcę, najpóźniej następnego dnia od zawarcia umowy. Zabezpieczenie pożyczki stanowi weksel in blanco, który pożyczkobiorca musi podpisać. Klient ponosi koszty, związane z załatwieniem kredytu, w wysokości 100 zł.

Pozostałe koszty, związane z umową, to kwota poręczenia wzajemnego, w wysokości 80 zł, koszty ustanowienia pożyczki i opłata administracyjna, wynoszące 15,84 zł, oraz odsetki,             w wysokości 4,16 zł.

Jaka jest pożyczka  w MegaPortfel?

Pożyczkodawca nie prowadzi weryfikacji klientów w bazach BIK oraz KRD, dlatego chatakteryzuje firmę wysoka przyznawalność pozyczek gotówkowych. Również zajęcia komornicze nie stanowią przeszkody w uzyskaniu wsparcia fiansowego, wystarczy podać kwotę comiesięcznego zajęcia.

  • Pożyczka w wysokości 3000 zł, udzielona na 61 dni

Spłata pożyczki następuje w jednej racie. RRSO wynosi 120%. Klient zwróci firmie 3600 zł, przy kosztach obsługi – 600 zł.

Pożyczkobiorca ma prawo odstąpić od umowy , w terminie 14 dni od jej zawarcia. Może również wcześniej spłacić pożyczkę, nie ponosząc dodatkowych kosztów.

Konsekwencje w przypadku  braku spłaty pożyczki

Firma wysyła do pożyczkobiorcy, na jego koszt,  monity:

  •  po 5. dniach zaległości w terminowym wywiązaniu się ze zobowiązania – 10 zł,
  •  po 7. dniach opóźnienia – 15 zł.

Klient obciążony zostanie karnymi odsetkami.