Poznaj opinie o mikrorata – pożyczka z mikroratą! Potrzebujesz pożyczki ? Z recenzji dowiesz się o kosztach, opiniach, zaletach pożyczki Mikrorata

Firma MikroRata pożyczki przez Internet jest częścią Web4finance, pośrednika, z siedzibą w Raszynie. Na czele firmy stoi Jan Warmus, operatywny przedsiębiorca i finansista, prowadzący podobną działalność, między innymi w spółkach Unilink Cash oraz Lead Link. Pożyczki udzielane sa przez firmę Aasa Polska, mieszcząca się w Warszawie, przy ulicyHrubieszowskiej 2.

Osoby, które zdecydowały się zasięgnąć bliższych informacji o działalności i warunkach uzyskania MikroRata pożyczki, mogą skorzystać z rozmowy z konsultantami, pod numerem 801 40 40 40 oraz 22 46 00 300, a także pod adreseme-mailowym info@mikrorata.pl

Firma pożyczkowa oferuje wsparcie ratalne, od 1000 zł do 10 000 zł. pożyczoną kwotę należy zwrócić, po  6 miesiącach, a maksymalnie po 24 miesiącach.

Firma MikroRata online, w trosce o bezpieczeństwo finansowe własne i klientów, prowadzi analizę wiarygodności finansowych potencjalnych pożyczkobiorców.

Umożliwienie rozłożenia spłaty zobowiązania na raty oraz dostęp do kalkulatora pożyczkowego, to szansa na podjęcie przemyślanej decyzji, umożliwiającej terminową spłatę pożyczki.

Jak otrzymać MikroRaty pożyczki?

Otrzymanie pożyczki możliwe jest bez przedkładania zaświadczeń o dochodach. Wszelkie formalności załatwiane są drogą online, we własnym mieszkaniu,  bez konieczności odwiedzania biur pożyczkowych.

Klient korzysta z kalkulatora finansowego, dostępnego na stronach MikroRata pożyczki online, a następnie oczekuje na weryfikację wniosku, dostępnego na stronie internetowej.

Potencjalny klient musi posiadać dowód tożsamości, który okaże kurierowi, przy którym zostanie podpisana umowa o pożyczkę. Pieniądze zostaną wpłacone na wskazane konto bankowe lub we wskazanym  urzędzie pocztowym.

 

Kto otrzyma pożyczkę?

– Klienci, wnioskujący o pożyczkę, muszą mieć ukończony 20 rok życia i nieukończone 80 lat.

– należy przedstawić podstawowe dane osobowe – imię i nazwisko, PESEL, dane z dowodu osobistego,

– warunkiem pozytywnej weryfikacji jest posiadanie polskiego obywatelstwa, własnego konta bankowego, telefonu komórkowego oraz stałego zatrudnienia, generującego regularne dochody.

Szans na uzyskanie pożyczki mie mają osoby bezrobotne oraz zadłużone.

Firma MikroRata dokonuje weryfikacji klientów, przez sprawdzenie ich wiarygodności w BIG InfoMonitorze, biurach ERIF oraz KRD.

Jakie są MikroRata pożyczki?
Warto przyjrzeć się przykładowym pożyczkom. Uzyskanie wsparcia finansowego możliwe jest po uzyskaniu pozytywnej weryfikacji wniosku.

– Pożyczka 1500 zł, udzielona na czas 20 miesięcy:

RRSO – 116,56%, oprocentowanie stałe 10%.

Odsetki od kwoty pożyczki – 130,61 zł.

Jednorazowa opłata przygotowawcza – 1090 zł.

Klient będzie musiał oddać całkowitą kwotę, w wysokości 2 720,61 zł.

Spłacane raty są malejące. Pierwsza wyniesie 1141,01 zł, a ostatnia – 130,12 zł.

 

– Ta sama kwota pożyczki, 1500 zł, udzielonej na 10 miesięcy, to spłacenie jednorazowej opłaty przygotowawczej, w wysokości 590 zł. Klient będzie musiał oddać firmie całkowitą kwotę, w wysokości 2309,16 zł. pierwsza rata wyniesie – 1236,74 zł, natomiast ostatnia – 225,27 zł.

MikroRata opinie klientów

Firma cieszy się zaufaniem klientów. Doceniane są :

– szybki i bezproblemowy kontakt z konsultatami firmy,

– brak skomplikowanych rocedur,

– przejrzyste warunki uzyskania i  spłaty pożyczki,

– rozłożenie zobowiązania finansowego na raty,

– bardzo szybkie wpłacenie kwoty pożyczki na konto klienta.

 

Osoby, które skorzystały z oferty firmy, wykorzystywały pożyczki na realizację planów wakacyjnych, podreperowanie domowego budżetu, a nawet kupno samochodu.

Wygoda w dostępności do świadczeń drogą internetową, usprawnia działania firmy i przyspiesza korzystanie z uzyskanego wsparcia finansowego.

Złóż Wniosek
www.mikrorata.pl
Porównanie wszystkich pożyczek – Kliknij i wybierz najtaniej!