Sprawdź prawdziwe opinie na temat pożyczki Miloan. Porównaj koszty kredytu Miloan . Wybierz najlepszy kredyt.

Firma Miloan Polska SP. z o.o.mieści się w Warszawie, przy ulicy Domaniewskiej 39. W ofercie firmy znajdują się krótkoterminowe chwilówki pozabankowe, udzielane na 30 dni. Pożyczkobiorca może wystąpić o udzielenie kwoty od 100 zł do 4000 zł, jednak w wypadku pierwszej pożyczki, przyznana kwota nie może przekroczyć 1500 zł. W przypadku kłopotów ze spłatą pożyczki w ciągu 30 dni, możliwe jest przedłużenie na czas 7, 14, ewentualnie 30. dni. Takie udogodnienie przysługuje klientowi jedynie jeden raz, w odniesieniu do danej pożyczki.

Osoba, która zdecyduje się skorzystać z propozycji finansowej Miloan, powinna zapoznać się z warunkami, stawianymi przez firmę, na stronie internetowej lub poprzez kontakt telefoniczny, dzwoniąc na nr +48 533 100 533. Konsultanci firmy pracują przez siedem dni    w tygodniu, w godzinach od 7.00 do 22.00.

Miloan jasno określa adresatów, do których  kieruje ofertę finansową. Klientami firmy są osoby z czasowymi problemami lub te, które stanęły w obliczu nieprzewidzianych wydatków.

Na pożyczkę mogą liczyć obywatele Polski, zameldowani w RP, w przedziale wiekowym od  22. roku życia do 70 lat. Muszą posiadać dowód osobisty, numer ewidencyjny PESEL oraz konto w dowolnym banku, za wyjątkiem SKOK-ów.

Miloan sprawdza historię kredytową potencjalnych pożyczkobiorców.  W tym celu przeprowadzana jest weryfikacja danych w rejestrach dłużników ERIF oraz w Biurze Informacji Gospodaczej, InfoMonitorze, Biurze Informacji Kredytowej oraz w Krajowym Rejestrze Długów.

Miloan Opinie

Klienci, którzy korzystają z chwilówek oferowanych przez Miloan, wskazują na szereg zalet. Załatwienie formalności on-line sprawia, że nie trzeba opuszczać domu, by złożyć wniosek o pożyczkę.

Osoby, szukające pomocy w nagłej potrzebie finansowej, mogą otrzymać wysoką kwotę, nawet w wypadku pierwszej pożyczki.

Pożyczkobiorcy mają szansę na kontakt z Biurem Obsługi Klienta przez 7 dni w tygodniu,a konsultanci oceniani są wyjątkowo wysoko, za profesjonalną i kulturalną obsługę.

Możliwość przedłużenia czasu spłaty to szansa na wywiązanie się ze zobowiązania, bez ponoszenia konsekwencji windykacyjnych.

Wadą Miloan jest brak darmowej pierwszej pożyczki oraz niekorzystne ramy wiekowe – zarówno dolna, jak i górna.

Odmowa przyznania pożyczki jest skutkiem zbyt szczegółowej weryfikacji, na co uskarżają się pożyczkobiorcy.

Miloan pożyczki – pożyczka

  • Trzy kroki do uzyskania pożyczki

Proces udzielenia pożyczki w Miloan jest szybki i prosty:

–  Pożyczkobiorca powinien określić, o jaką kwotę będzie się ubiegał, a następnie, drogą internetową, złożyć wniosek.

– Dla potwierdzenia danych osobowych należy wpłacić symboliczną kwotę weryfikacyjną,w wysokości 1 grosza, na konto firmowe w Banku Milennium S.A.

– Po akceptacji wniosku, pożyczka trafia na konto klienta, nawet w ciągu kwadransa.

  • Szczegółowy proces ubiegania się o pożyczkę w Miloan

Poprzez określenie na firmowym kalkulatorze czasu spłaty oraz kwoty pożyczki, klient w błyskawiczny i wyczerpujący sposób uzyska szczegółowe informacje o finalnej wysokości  zwrotu pożyczonej gotówki.

Następnie należy złożyć wniosek o zawarcie Umowy Pożyczki, korzystając z Formularza. Klient samodzielnie określa wysokość pożyczki oraz termin jej spłaty. Podaje także potrzebne dane osobowe, na potrzeby udzielenia pożyczki:

– imię i nazwisko,

– adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego, co jest warunkiem koniecznym do uzyskaniu SMS-em kodu do panelu klienta,

– PESEL oraz numer dowodu osobistego.

Powierzenie firmie Miloan danych osobowych jest dobrowolne i traktowane przez firmę poufnie. Uzyskane informacje potrzebne są do przeprowadzenia dogłębnej analizy finansowej pożyczkobiorcy i przygotowania umowy.

Wpłacenie kwoty weryfikacyjnej, następuje uruchomienie procedury udzielenia pożyczki.

Sprawdzenie wiarygodności klienta umożliwia również system BlueCash, dostępny na indywidualnym panelu klienta. Po zalogowaniu się na konto własnego banku, Miloan sprawdzi autentyczność danych, co przyśpieszy ocenę zdolności kredytowej.

Miloan kredyt – koszty

Jeśli klient zdecyduje się na pierwszą pożyczkę, na maksymalnie dostępną kwotę 1500 zł, na czas spłaty 30 dni, odda firmie 1725 zł. Prowizja Miloan wyniesie 212, 67 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, RRSO, wyniesie 447,63%. W razie konieczności przedłużenia spłaty o następne 30 dni, oddamy firmie 1950 zł.

Przy pożyczce na maksymalną kwotę 4000 zł, na 30 dni – kwocie dostępnej przy piątej pożyczce –będziemy zobowiązani zwrócić 4600 zł. Prowizja firmy wyniesie 567,12 zł, przy RRSO 447,63%. Po przedłużeniu spłaty o kolejne 30 dni, oddać będziemy musieli 5200 zł.

Wydaje się, że korzystniejsze jest skorzystanie z mniejszych kwot pożyczki, dla załatwienia palącego problemu, związanego z niewielkimi sumami.

Pożyczając 500 zł na 30 dni, oddamy 575 zł. decydując się przedłużyć czas spłaty, po 7 dniach dopłacić musimy 62,50 zł, po upływie 14 dni – 67, 50 zł, natomiast po upływie 30 dni  zapłacimy dodatkowo 75 zł.

Po spłacie zaciągniętej pożyczki, możliwe jest złożenie wniosku o następną. Spłaty można dokonać w dogodnym dla siebie momencie, po kontakcie telefonicznym z konsultantem, który poinformuje o aktualnym zadłużeniu.

Udzielenie pożyczki za każdym razem zależy od oceny zdolności kredytowej potencjalnego  pożyczkobiorcy.

Złóż Wniosek
www.miloan.pl