Oceń produkt

 

Miloan to sprawdzona i rzetelna firma pożyczkowa o zasięgu międzynarodowym. W swojej ofercie Miloan posiada pożyczki krótkotermonowe, do trzydziestu dni, wyłącznie dla klientów indywidualnych. Na uwagę zasługuje wyjątkowo przejrzysty i prosty sposób aplikowania o pożyczkę. Wystarczy wejść na miloan.pl i wypełnić wniosek, którego wypełnienie zajmuje do 15 minut i jest całkowicie on-line. Oczywiście wcześniej należy określić kwotę pożyczki i długość czasu na którą chcemy pożyczyć pieniądze. Firma określa maksymalny limit dla pierwszej i kolejnych pożyczek. W trakcie składania wniosku właściwie konieczne są dane z dowodu osobistego oraz numer konta bankowego klienta, żadnych innych zaświadczeń firma nie wymaga. By zostać klientem firmy należy mieć ukończone 22 lata, posiadać dowód osobisty, własne konto bankowe, telefon komórkowy i dostęp do skrzynki mailowej. Po wypełnieniu wniosku należy dokonać przelewu w wysokości jednego grosza, jest to tak zwana opłata weryfikacyjna, która pozwala na sprawdzenie danych klienta, a zwłaszcza numeru konta bankowego. Decyzja o przyznaniu pożyczki trwa wyjątkowo krótko, nawet do 15 minut. W trakcie wnioskowania, a i w ciągu dalszej współpracy klient może liczyć na pomoc mailową i telefoniczną pracowników firmy, których życzliwość warto podkreślić.

Pierwsza pożyczka to kwota do 1500 złotych, maksymalnie na okres 30 dni, ciekawą promocją jest 0% zarówno kosztów pożyczki, jak i oprocentowania, oczywiście przy pierwszej pożyczce. Należy tylko w terminie spłacić swoją pożyczkę. Przy drugiej pożyczce można wnioskować o kwotę w wysokości do 2000 złotych, przy trzeciej do 2500 złotych, przy czwartej do 3000 złotych, przy kolejnych do 4000 złotych na ten sam okres trzydziestu dni. Na uwagę zasługuje dbałość firmy o przywiązanie do niej klienta. Przy każdej pożyczce pożyczkobiorca ma podane dokładne dane dotyczące pożyczki o którą się stara, a więc kwotę odsetek, prowizji, RRSO i termin spłaty. Podane są również kwoty przedłużenia okresu spłaty o 7, 14, 30 dni, gdyby klient miał problemy z terminową spłatą zadłużenia. Wymagany jest w takim przypadku kontakt mailowy, telefoniczny bądź informacja na profilu klienta.

Zalety korzystania z usług firmy Miloan są bezsprzeczne i potwierdzone przez wielu klientów, a przede wszystkim:

  • szybki proces wnioskowania zakończony szybkim przelewem pożyczki na konto klienta
  • dostępność on-line całodobowo przez siedem dni w tygodniu
  • atrakcyjne oprocentowanie
  • gwarancja bezpieczeństwa danych podczas aplikowania o pożyczkę, jak również w trakcie korzystania z profilu klienta
  • odpowiedzialność firmy, a więc przejrzyste procedury, brak ukrytych kosztów pożyczki, dostępne regulaminy i wzory umów, pełna informacja przekazywana klientowi zarówno podczas aplikowania, jak i podczas trwania umowy pożyczkowej,  jak na przykład wcześniejsze przypominanie o terminie spłaty
  • promocje, które firma oferuje przy pierwszej pożyczce – “Pierwsza pożyczka za darmo”, ale również przy kolejnych, na przykład ” Bon na święta”.