Monedo – firma szyta na miarę swoich klientów przedstawiamy opinie o ratalnym kredycie Monedo. Pożyczka ratalna recenzja. Sprawdzone pożyczki !

Monedo jest częścią Kreditech Holding SSL GmbH, niemieckiej grupy technologicznej, mieszczącego się w Warszawie, na ulicy Prostej 32.

O prężności Kreditech w branży pożyczkowej, może świadczyć wyróżnienie w konkursie Symbol 2016, w dziedzinie „Przyjazne usługi finansowe”. Organizatorem konkursu jest „Monitor Biznesu”.

Monedo jest alternatywą finansową dla działających w Polsce banków. Firma oferuje pożyczki ratalne, zgodnie z zapotrzebowaniem klientów. Wspólną cechą wszystkich firm, wchodzących w skład holdingu, również Monedo, jest proste i bezproblemowe uzyskanie pożyczki. Klienci dokonują aplikacji on-line i pożyczka trafia na ich konto bankowe lub PayPal.

Oferta jest transparentna, dzięki czemu już na samym początku procesu, potencjalni pożyczkobiorcy są informowani o całkowitym koszcie pożyczki, terminach spłaty oraz wysokości rat.

Produkty Monedo zapewniają szeroki dostęp do ofert finansowych, w całości prowadzonych on-line, przez cały tydzień, przez 24 godziny na dobę.

Ciekawa propozycja Monedo Now pożyczki

Pożyczki dostępne są dla klientów indywidualnych, którzy ukończyli 18 lat. Wśród wymogów, stawianych przez Monedo, znajdują się również:

– uzyskiwanie przychodów,

– posiadanie polskiego konta bankowego,

– korzystanie z e-maila oraz telefonu komórkowego.

Pożyczkobiorca wszechstronnie rozważa sytuację wnioskodawcy, dlatego pożyczka może być przyznana nawet wówczas, gdy potencjalny klient figuruje w rejestrze dłużników.

Aplikowanie o pożyczkę jest szybkie i wygodne. Wystarczy skorzystać z telefonu komórkowego lub z Internetu. Po zaakceptowaniu propozycji Monedo, pieniądze trafiają na konto bankowe. Wyjątkowo, z przyczyn technicznych lub czasem realizowania przelewów bankowych, pieniądze mogą znaleźć się na koncie w ciągu 24 – 48 godzin.

Monedo Now przypomina o zbliżających się terminach kolejnej raty, przy pomocy wiadomości SMS.

Stan swojego konta możemy sprawdzić po zalogowaniu się na Konto Użytkownika.

Propozycja pożyczkowa Monedo

Klienci mogą ubiegać się o kwoty od 3000 zł do 10 000 zł. Uzyskaną pożyczkę można rozłożyć na dogodne raty – od 6 miesięcy do 36 miesięcy.

Opłaty dodatkowe, pobierane przez firmę, obejmują ponoszone koszty administracyjne, ewentualne opłaty karne i koszty sądowe.

Opłaty prezentowane są w przejrzysty sposób, a wszelkie wątpliwości mogą zostać wyjaśnione podczas kontaktu e-mailowego info@now.monedo.pl lub telefonicznego 48 128 811 209.

Pożyczki mają stałą stopę procentową, wynoszącą 10%, natomiast Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, RRSO, wynosi minimalnie 34,49%, maksymalnie sięgając do 249,95%.

Decydując się na pożyczkę, w wysokości 3000 zł na okres 6 miesięcy, zapłacimy 4254,80 zł. Przy pożyczce na kwotę 10 000 zł, wziętej na maksymalny czas spłaty, 36 miesięcy, musimy oddać 19 492 zł.

Na firmowej stronie https://www.monedo.pl/now/pozyczka-na-raty znajdziemy tabelę opłat i ponoszonych kosztów dla przykładowych pożyczek. Dzięki niezobowiązującym propozycjo, dla różnych kwot i terminów spłaty, poczyczkobiorca może szybko zorientować się swoich możliwościach spłaty i w wysokości kosztów, jakie będzie ponosił.

Kłopoty ze spłatą zobowiązania

Monedo jest firmą, której zależy na dobrym kontakcie z pożyczkobiorcą. Tylko szczery kontakt , w razie problemów ze spłatą pożyczki, może doprowadzić do porozumienia i odroczyć przykre konsekwencje windykacyjne.

Dział windykacji kontaktuje się z klientami, w celu ustalenia polubownego rozwiązania problemu.

Stałe zlecenie płatności

Wśród licznych udogodnień, proponowanych klientom Monedo, znajduje się możliwość zlecenia cyklicznego dokonywania spłaty ustalonych rat pożyczki.

Pożyczkobiorca nie musi pamiętać o terminach spłaty, które automatycznie zostaną przekazane na konto firmy. Po upływie przewidzianego okresu spłaty, polecenie zostanie wyłączone.

Do uruchomienia cyklicznych przelewów należy wypełnić odpowiedni formularz, wyrażając zgodę na dokonywanie cyklicznych przelewów. Dane, które podaje klient to podanie używanego typu karty, jej numeru, daty ważności karty, imię i nazwisko właściciela oraz nr CVC2 lub CVV2.

Wszystkie dane podlegają całkowitej ochronie i nie są przekazywane innym podmiotom.

Monedo Pay Kredyt

Najnowszą propozycją Monedo jest elektroniczny portfel, Monedo Pay. Oferta dotyczy bezpłatnej karty wirtualnej i Przedpłaconej Karty MasterCard.

Dzięki użytkowaniu Monedo Pay możliwe jest załatwianie sprawunków w sklepach tradycyjnych i internetowych. Klienci mają możliwość korzystania z bankomatów na całym świecie oraz na bieżąco kontrolować saldo na koncie.

Propozycja jest skierowana do osób, którym zależy na sprawnym i bezproblemowym korzystaniu z płatności on-line.

Za i przeciw, czyli  Monedo opinie

Do zalet Monedo klienci zaliczają możliwość uzyskania wysokich pożyczek, przy minimum formalności.

Dobrze postrzegana jest dostępność usług przez cały tydzień, w ciągu 24 godzin na dobę. Doceniony został dobry system zabezpieczeń podawanych danych osobowych. W ocenie korzystających z usług, firma zasługuje na 3 punkty na 5 możliwych.

Wśród zarzutów pojawia się zbyt częste nagabywanie o wpłacenie rat, czasem kilkudniowe oczekiwanie na pieniądze, a także słaby kontakt z obsługą serwisu.

Złóż Wniosek
www.moneyman.pl