Pożyczka pandamoney przeczytaj komentarze i opinie na temat pożyczki pandamoney. Pokazujemy wszystkie koszta związane z wzięciem kredytu. Nie czekaj przeczytaj opinię:

pandamoney-strona

Znalazłeś się w nagłej potrzebie i potrzebna Ci szbybka gotówka? Zepsuł się telewizor? Kuchenka nie działa? A może chodzi Ci po głowie plan wyjazdu z przyjaciółmi, ale stan Twoich finansów nie pozwala na jego realizację?

Każdego z nas dotykają najróżniejsze nieprzewidziane wydatki, na które nie zawsze jesteśmy przygotowani.

Rozwiązaniem naszego problemu może być szybka pożyczka w Pandamoney

Co znaczy „ szybka” pożyczka w Pandamoney?

„Szybka”, czyli taka, którą możesz otrzymać w ciągu kilku minut i to bez konieczności

wychodzenia z domu. A Panda?

Pandamoney to jedna z wielu działających na rynku firm pożyczkowych, oferująca swoim klientom właśnie tego typu pożyczki.

Sposób zaciągnięcia pożyczki jest bardzo prosty. Wystarczy dostęp do internetu i kilka kliknięć.Nim jednak się na nie zdecydujemy, warto zapoznać się z ofertą Pandamoney, rozważając wszystkie „za i przeciw” naszego ewentualenego zobowiązania.

Pandamoney oferuje pożyczki w wysokości od 100 do 1800 zł

na okres od 7 do 30 dni.

Jak wziąć pożyczkę?

[ws_table id=”39″]

Po wejściu na stronę wybieramy kwotę, jaką jesteśmy zainteresowani oraz na ile chcemy ją pożyczyć, a następnie klikamy przycisk „weź pożyczkę”.

Następnie wypełniamy kolejne pola czytelnego formularza oraz ustalamy hasło dla naszego profilu. Opcjonalnie możemy też połączyć się ze swoim profilem na Facebook’u czy innym portalu społecznościowym, dzięki czemu zwiększamy swoją wiarygodność.

Na koniec zatwierdzamy wszyskto jednym kliknięciem i przez kilka minut oczekujemy na sms i maila z decyzją o pożyczce. Jeśli jest ona pozytywna, musimy jeszcze zweryfikować swoje dane przelewając 1 grosz z konta, na które zostanie przelana nasza pożyczka. Dane do przelewu otrzymamy drogą mailową. Będą też one dostępne na naszym profilu, na stronie Pandamoney po uprzednim zalogowaniu.

Od momentu, gdy nasz przelew zostanie zweryfikowany i zaksięgowany, w ciągu 10 minut pieniądze zostaną przelane na nasze konto. Wraz z pieniędzmi otrzymamy drogą mailową ramową umowę pożyczki.

Pandamoney nie stosuje progów pożyczkowych, co oznacza, że nawet w przypadku nowego klienta możliwe jest uzyskanie najwyższej kwoty pożyczki. Jej wysokość jest bowiem ustalana indywidualnie dla każdego pożyczkobiorcy, po analizie jego wniosku.

Kto może otrzymać pożyczkę w Pandamoney?

  • osoba pełnoletnia

  • z poslkim obywatelstem

  • posiadająca dowód osobisty

  • zameldowana lub zamieszkała na terenie Polski

Jaki jest koszt pożyczki?

Prowizje przydładowych pożyczek w Pandamoney zaciągniętych na okres 30 dni

przedstawia poniższa tabela:

Kwota udzielonej

pożyczki

Prowizja

Całkowita kwota do zwrotu

100,00 zł

22,00 zł

122,00 zł

500,00 zł

50,00 zł

550,00 zł

1 000,00 zł

100,00 zł

1 100,00 zł

1 800,00 zł

180,00 zł

1 980,00 zł

Jaka będzie prowizja zaciaganej przez nas pożyczki możemy zobaczyć już podczas pierwszego kroku, gdyż jest to jasno przedstawione, podczas wybierania wysokości kwoty oraz liczby dni.

Jak spłacić zaciągniętą pożyczkę?

Możemy spłacić naszą pożyczkę w dowolnym momencie, jednak przed upływem terminu, który został ustalony w umowie. Jednak jeśli nie stać nas na terminową spłatę zobowiązania, możemy przedłużyć termin o 7, 15 lub 30 dni, przelewając na konto Pandamoney odpowiednią opłatę.

I tak: koszt przedłużenia spłaty o 7 dni wynosi 10% pożyczonej kwoty, w przypadku przedłużenia o 15 dni to 13%, a 30 dni to 16%.

Poniższa tabela przedstawia koszt przedłużenia przykładowych pożyczek:

Kwota pożyczki

Przedłużenie o 7 dni

Przedłużenie o 15 dni

Przedłużenie o 30 dni

100,00 zł

10,00 zł

13,00 zł

16,00 zł

500,00 zł

50,00 zł

75,00 zł

80,00 zł

1 000,00 zł

100,00 zł

130,00 zł

160,00 zł

1 800,00 zł

180,00 zł

234,00 zł

288,00 zł

Co będzie, jeśli nie spłacimy zaciągniętej pożyczki w terminie i nie przedłużymy terminu spłaty?

Przy zaciąganiu pożyczki, musimy przeanalizować nasze realne możliwości jej spłaty, gdyż w przeciwnym raziem, możemy narazić się na dodatkowe koszty, wynikające z tytułu spóźnienia.

Przedstawiają się one w sposób następujący:

  • 20 zł za pierwsze wezwanie do zapłaty wystosowane do nas po upływie 5 dni od teriminu spłaty

  • 20 zł za każde kolejne wezwanie wysyłane do nas co 5 dni.

  • 110 zł za piąte wezwanie do zapłaty, które otrzymamy po 30 dniach od daty upływu terminu spłaty.

W dalszej kolejności grozi nam przekazanie naszych danych do rejestrów biur informacji

gospodarczej oraz dalsze postępowanie windykacyjne.

Dwa słowa na zakończenie:

Pamiętajmy, by mimo bardzo łatwego dostępu do pożyczki oferowanej przez Pandamoney, jej zaciąganie za każdym razem odbyło się w sposób odpowiedzialny. Pożyczając pieniądze, musimy liczyć się z prowizją, jaką będziemy musieli spłacić wraz z pożyczką.

Nie decydujmy się na pożyczanie pieniędzy, jeśli wiemy, iż nie będziemy w stanie dokonać terminowej spłaty. Nie zakładajmy z góry, iż „w razie czego” będziem się ratować przedłużaniem kolejnych terminów spłaty. Owszem, jest to jakaś przysłowiowa „deska ratunku”, ale pieniądze za przedłużanie teminu w żaden sposób nie zmniejszają naszego zobowiązania wobec Pandamoney.

Pamiętajmy też, iż za każdym razem przysługuje nam prawo 14 dni od ostąpienia od umowy pożyczki.