Porównaj sprawdź oferty darmowych pożyczek. Pożyczka za darmo  naprawdę istnieje. Pożyczkodawcy chcąc zachęcić nowych klientów do zaciągnięcia pożyczki oferują pierwszą pożyczkę za darmo.

Pożyczka za darmo – czy to możliwe?

Chociaż może się wydawać, że każda branża posiada silną konkurencję, trudno dorównać tej, w której chodzi bezpośrednio o przekazywanie finansów. Branża pożyczkowa to nieustanne zabieganie o uwagę klienta – przekonywanie go, że to właśnie skorzystanie z usług tej jednej a nie innej firmy, przyniesie klientowi korzyść. W tym celu wprowadzono możliwość pierwszej darmowej pożyczki. To częsta praktyka wśród firm pożyczkowych. Dla potencjalnych klientów jest to z kolei dobra okazja na przetestowanie i sprawdzenie tego typu usługi. Wykorzystanie darmowej pożyczki nie pociąga za sobą żadnych strat, a pozwala zweryfikować system pożyczkowy. Jednocześnie zyskuje się darmową pożyczkę na okres 60 dni. Przy kolejnych może być już naliczana prowizja.

Warto zauważyć, że współczesna troska o klienta wymaga budowania relacji i perspektywicznego, długoterminowego myślenia. Wiedzą o tym dobrze pożyczkodawcy, o których popularna opinia jest niestety negatywna. W dobie internetu i prędkości przekazywanych informacji, takie głosy docierają i budują powszechną świadomość ludzi. Wyzwanie, przed którymi stoją więc firmy pożyczkowe jest ogromne – zmiana opinii społecznej wymaga pracy nad zaufaniem i najlepszą ofertą. Z tego względu przedstawia się je w prosty sposób – bez zawiłości, niejasności i ukrytych, dodatkowych opłat. Każdej firmie zależy zarówno na stałych, jak i nowych klientach – zaufanie i pozytywne nastawienie do podstawa dobrej współpracy.

Pożyczka za darmo – obecna sytuacja

Tak jak w przypadku każdej pożyczki – najważniejsza jest terminowa spłata. W obecnej formie pożyczki ulegają kontroli antylichwiarskiej, dlatego przekroczenie terminu spłaty naturalnie wiąże się z utrudnieniami finansowymi. W związku z tym, że oferty przedstawiane przez firmy muszą być przejrzyste, można nawet stwierdzić, że pożyczki pozabankowe są obecnie bezpieczniejsze od tych załatwianych w banku.

Zaufana firma – jak znaleźć dobrą pożyczkę przez internet?

Poszukiwanie wiarygodnej i uczciwej firmy nie musi być długim procesem. Chociaż duża konkurencja i bogactwo oferowanych możliwości przytłacza, warto sięgnąć po pomoc i skorzystać z rankingów. Na stronie internetowej zestawione zostały wszystkie dostępne pożyczki internetowe. W rankingu uwzględniono plusy i gwarancje każdej z ofert, maksymalną kwotę pożyczki oraz czas spłaty. Wyodrębniono też status firmy – czy jest to firma nowa, rozwijająca się na rynku czy jest to już firma wieloletnia, z dobrą reputacją. Przede wszystkim jednak zestawienia posiadają informację o możliwości pierwszej darmowej pożyczki – jeśli firmy w ramach promocji nie uwzględniają prowizji, taka informacja znajduje się przy logo pożyczkodawców. Przygotowany rozkład ma na celu uporządkowanie branży pożyczek internetowych i ułatwienie klientowi podjęcia dobrej dla niego decyzji.