Przedstawiamy oferty firm udzielających pożyczki dla zadłużonych – na dowód – z komornikiem – bez bik i krd. Pożyczki dla zadłużonych przez internet ONLINE

Osoby, które posiadają zobowiązania finansowe i nie wiedzą, jak je spłacić, muszą czasem poszukać alternatywnego sposobu na to, aby znaleźć środki, które pozwolą im oddać dług. Pojawienie się w rejestrze dłużników bardzo często wyklucza taką osobę z listy potencjalnych pożyczkobiorców, gdyż większość firm wymaga, aby osoba starająca się o pożyczkę, nie figurowała w bazie BIK, BIG czy KRD.  Czy można znaleźć firmę, która nie zwraca uwagi na listy zadłużonych?

Pożyczki dla zadłużonych bez BIK i KRD.

Osoba, która potrzebuje dodatkowych środków na spłacenie starego długu, może zwrócić się po pomoc do firm pożyczkowych, oferujących kredyty bez zaświadczeń, bez BIK i KRD. Tego typu przedsiębiorstw finansowych jest sporo, pozwalają one osobom zadłużonym wyjść z trudnej sytuacji finansowej, zapewniając środki na oddanie zalegającego długu.

Nikt nie chce, aby odwiedzał go komornik, a pojawienie się w rejestrze zadłużonych stanowi pewną etykietkę, która ciągnie się za dłużnikiem wszędzie: w banku, w miejscu pracy, gdy chce wziąć coś na raty. Sytuacje życiowe rozwijają się różnie i niejednokrotnie zdarza się, że jakaś osoba po prostu nie może poradzić sobie ze spłatą kredytu bankowego lub zapomniała wpłacić kolejną ratę za jakiś sprzęt. Jest na to jedno rozwiązanie: pożyczka pozabankowa bez BIK i KRD. Często staje się ona jedyną opcją, aby poradzić sobie z niekorzystną sytuacją finansową.

Trzeba jednak uważać, żeby nie wpaść z deszczu pod rynnę, pożyczki dla zadłużonych to bowiem kolejne zobowiązania finansowe, które również wymagają spłaty. Warto pamiętać, że pożyczkodawcy, udzielający tego typu kredytów, zapewniają środki bardzo szybko, jednak w wielu przypadkach należy liczyć się z wysokim oprocentowaniem . Osoby zadłużone, które rozważają możliwość starania się o pożyczkę bez BIK i KRD, powinny więc rozważyć kilka aspektów, a mianowicie:

 • wysokość kwoty, jakiej potrzebują na spłacenie starego kredytu
 • czy dodatkowa pożyczka nie będzie zbyt dużym zobowiązaniem finansowym, pozostawiającym dłużnika w sytuacji podobnej do tej, w której się znajduje
 • czy będzie w stanie spłacić tę pożyczkę w określonym terminie
 • czy naprawdę potrzebuje dodatkowych środków

Osoby zadłużone coraz częściej decydują się na korzystanie z pożyczek dla zadłużonych, gdyż pozwala im to zniknąć z bazy danych dłużników, a jest to bardzo duży atut tych kredytów. Zawsze należy jednak rozważyć plusy i minusy dodatkowej pożyczki, dlatego teraz przedstawimy kilka przykładów, przemawiających za i przeciw zaciąganiu podobnych kredytów.

Wady i zalety pożyczek dla zadłużonych.

Analizując wszelkie aspekty wzięcia pożyczki dla zadłużonych, należy wziąć pod uwagę korzyści, jakie można wynieść z takiej oferty oraz pewne nieprzyjemności, mogące spotkać nas z tego tytułu. Przed podpisaniem umowy o pożyczkę, trzeba dowiedzieć się, jakie wady, a jakie zalety mają kredyty dla zadłużonych. Oto kilka z nich.

Wady:

 • wysokie oprocentowanie i prowizje
 • wysokie kary za opóźnienia w spłacie
 • jest to kolejne zobowiązanie finansowe dla pożyczkobiorcy

Wydaje się, że wad nie jest wiele, jednak mają one bardzo duże znaczenie i często stają się powodem, dla których osoby zadłużone rezygnują z tego rodzaju rozwiązania. Trzeba bowiem pamiętać, że każda pożyczka na spłatę starego zobowiązania to jednak zawsze pożyczka, co prawda pomaga zlikwidować jeden dług, ale zaciąga się następny. Zdecydowanie warto więc wziąć pod uwagę przytoczone wyżej punkty, jeszcze zanim zdecydujemy się złożyć wniosek o pożyczkę bez BIK.

Kredyty dla zadłużonych nie mają tylko samych wad, istnieje wiele korzyści, jakie można z nich wyciągnąć, a więc zobaczmy zalety, które wynikają z zaciągnięcia pożyczki bez BIK i KRD.

Zalety:

 • możliwość spłacenia starego zobowiązania, a tym samym zniknięcia z rejestru dłużników
 • poprawa sytuacji finansowej
 • pożyczka szybka i bez zaświadczeń
 • pożyczka online, bez wychodzenia z domu

Patrząc z punktu widzenia osoby zadłużonej, zdecydowanie można stwierdzić, że wiele przemawia za wzięciem takiej pożyczki. Nie każda osoba znalazła się w rejestrze dłużników z ważnego powodu. Czasem niezapłacony mandat lub zwłoka ze spłatą rachunku za prąd są wyznacznikiem pojawienia się w takiej bazie danych. Już nawet dług na kilkadziesiąt złotych jest podstawą to wpisania danej osoby do BIK lub KRD, tymczasem są to przecież groszowe sprawy.

Firmy, które udzielają pożyczek dla zadłużonych zdają sobie sprawę, że nie każdy dług to jakaś poważna kwota, mimo to muszą zapewnić sobie zabezpieczenie i stąd te wysokie prowizje. Poza tym pożyczki dla dłużników nie różnią się specjalnie od pożyczek zwykłych, dają jednak większe możliwości osobom, którym w pewnym momencie powinęła się noga. Jeżeli znaleźliśmy się w bazie zadłużonych z powodu jakiejś błahostki, może okazać się, że potrzebujemy pieniędzy na wyższy cel, tymczasem żaden bank i większość firm pożyczkowych nie zaakceptuje wniosku z powodu tych kilku złotych, o których gdzieś tam się zapomniało. Pożyczki dla zadłużonych bez BIK i KRD to bardzo dobra opcja dla tych, którzy znajdują się w całkiem dobrej sytuacji finansowej, niestety gdzieś tam zalegają z niewielkim długiem.

Pożyczki bez BIK i KRD cieszą się również dużym powodzeniem wśród osób, które potrzebują dodatkowych środków na spłatę kredytu. Nie chcą spotykać się z komornikiem i nie mają ochoty na ciągłe odbieranie telefonów od windykatorów, dlatego decydują się na załatwienie sprawy innym sposobem. Tacy pożyczkobiorcy muszą jednak pamiętać, że nowo zaciągnięta pożyczka to także dług, o którym trzeba pamiętać i spłacać regularnie.

Firmy, udzielające pożyczek bez BIK i KRD.

Znalezienie firmy, która oferuje pożyczki dla zadłużonych nie powinno być trudne. Każdy, kto poszukuje dobrej oferty, może znaleźć ją u wielu przedsiębiorstw finansowych, działających w naszym kraju. Warunki uzyskania takiego kredytu są w większości przypadków podobne, choć różnią się często terminem spłaty oraz prowizjami.

Oto przykłady kilku firm, które zajmują się wydawaniem kredytów bez BIK i KRD:

To stosunkowo nowa firma, udzielająca szybkich pożyczek online. Extraportfel umożliwia wzięcie pierwszej pożyczki za darmo, na okres nawet do 45 dni w wysokości 1 400 zł. Limit każdej kolejnej pożyczki wynosi 3 500 zł i można ją otrzymać po spłaceniu poprzedniego kredytu na okres również nie dłuższy niż 45 dni.

Firma udziela pożyczek na różne cele, może być doskonałą opcją dla osób, które potrzebują błyskawicznej gotówki na spełnienie konkretnego marzenia lub też wyjściem z trudnej sytuacji dla osób zadłużonych, gdyż Extraportfel oferuje również pożyczki bez BIK i KRD, aczkolwiek na wysoki procent.

Oczywiście każdy kolejny kredyt nie objęty regulaminem promocji, musi być spłacony wraz z naliczonymi odsetkami, o których mowa podczas zawierania umowy o pożyczkę. Gotówkę otrzymać można bez wychodzenia z domu, załatwiając wszelkie formalności drogą elektroniczną.

Extraportfel nie wymaga specjalnych zaświadczeń, weryfikacja tożsamości następuje po przelewie dokonanym z osobistego konta bankowego klienta. Błyskawiczne przelewy oraz pełna dostępność obsługi klienta to niewątpliwe atuty przedsiębiorstwa. Pożyczkobiorcy mogą skontaktować się z pracownikiem firmy 365 dni w roku 24 godziny na dobę, oznacza to, że w każdej chwili można zwrócić się do niego z pytaniami i wątpliwościami.

Złóż wniosek

Jak sama nazwa wskazuje, firma zapewnia błyskawiczną gotówkę na podany numer konta, po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku. Szybka Gotówka udziela pożyczek na okres do 60 dni w kwocie nie wyższej niż 5 000 zł.

Firma nie wymaga zaświadczeń, proces złożenia wniosku jest bardzo prosty, a weryfikacja tożsamości następuje natychmiastowo. O pożyczkę w Szybka Gotówka może starać się każdy, kto:

 • ukończył 18 lat
 • jest pełnoprawnym obywatelem Państwa Polskiego
 • posiada nr pesel
 • posiada telefon komórkowy
 • posiada osobiste konto bankowe

Główną wadą pożyczek w tej firmie jest wysokie oprocentowanie oraz krotki okres spłaty. Także w przypadku pożyczek dla zadłużonych należy liczyć się z bardzo dużymi prowizjami.

Warto również zwrócić uwagę, że w przypadku starania się o pożyczkę bez BIK, szczegółowo sprawdzana będzie zdolność kredytowa pożyczkobiorcy,w  określonych przypadkach firma może poprosić nawet  zaświadczenie o zarobkach.

Firma jednak jasno określa warunki wzięcia i spłaty pożyczki, posiada również wygodną możliwość refinansowania kredytu na okres 7, 14 lub 30 dni w przypadku, gdy nie można oddać odpowiedniej kwoty w terminie.

Przedsiębiorstwo oferuje bardzo prosty kontakt i zapewnia miłą obsługę osobom zainteresowanym pożyczką.

Złóż wniosek

Kolejna firma, oferująca szybkie pożyczki bez zaświadczeń. Przedsiębiorca finansowy umożliwia pożyczkobiorcom zaciągnięcie pierwszego kredytu za darmo, oznacza to, że klienci oddają kwotę o takiej samej wysokości, jaką dostali czyli do 1 500zł.

Każda następna pożyczka do zwiększenie limitu,a le również obecność dość wysokich prowizji. Ostatecznie Wandoo udziela pożyczek na sumę do 5 000 zł na krotki okres spłaty.

Firma umożliwia wzięcie kredytu osobom zadłużonym online, poprzez wypełnienie wniosku i weryfikację tożsamości. Wandoo nie wymaga żadnych dodatkowych zaświadczeń, a czas oczekiwania na pieniądze wynosi ok. 15 minut.

Wadą, jaka mogą zniechęci zainteresowanych do skorzystania z usług pożyczkodawcy jest brak możliwości wydłużenia terminu spłaty, a każda zwłoka karana jest wysoką grzywną. Brak wypłacalności nie musi być jednak sytuacją bez wyjścia, gdyż Wandoo współpracuje z inną firmą pożyczkową, która w przypadku, gdy nie można spłacić danej kwoty w terminie, może udzielić kredytu na oddanie długu. Jest to dosyć komfortowy sposób refinansowania, dzięki któremu uniknąć można dodatkowych kosztów w trudnej sytuacji finansowej.

Warunki wzięcia i spłaty pożyczki są standardowe oferta skierowana jest do osób w wieku 20-70 lat, którzy są obywatelami państwa polskiego, posiadają konto bankowe oraz telefon komórkowy.

Złóż wniosek

Jedno z bardziej popularnych w Polsce przedsiębiorstw finansowych, udzielających pożyczek chwilówek. Firma bardzo prężnie się rozwija, wciąż zdobywając nowych klientów z różnych regionów kraju.

Vivus udziela pożyczek na kwotę już od 100 zł do maksymalnej wysokości 2 500 zł przy pierwszej pożyczce i powyżej 7 tyś złotych, przy kolejnych. Firma pozwala na możliwość wydłużenia okresu spłaty pożyczki, jak również na zaciągnięcie pożyczki przez osoby figurujące w bazie danych BIK i KRD. Okres spłaty wynosi od 1 do 30 dni, a cały proces przyznania pieniędzy trwa około 15 minut.

Z oferty firmy Vivus skorzystać mogą obywatele Państwa Polskiego w wieku od 20 do 78 lat, warunkiem otrzymania pieniędzy jest założenie konta klienta na stronie internetowej pożyczkodawcy. Wymagane jest również podpisanie umowy pożyczki, wszystkich formalności dokonuje się jednak drogą elektroniczną, a dana umowa dostarczana jest kurierem pod wskazany adres.

Przedsiębiorstwo udziela także porad kredytowych dla osób zainteresowanych.

Vivus posiada szeroki zakres kwot pożyczkowych, co daje firmie jedno z pierwszych miejsc wśród pożyczkodawców, działających na terenie Polski.

Złóż wniosek

Firma bardzo prężnie się rozwija, udzielając szybkich pożyczek na kwoty do wysokości 2 000 zł. Przedsiębiorstwo nie wymaga formalności, a do zaciągnięcia kredytu potrzebny jest jedynie dowód osobisty. Ekspres Kasa współpracuje z klientami na jasno określonych warunkach, zawartych w umowie pożyczki.

Ekspres Kasa umożliwia wzięcie pożyczki na raty, w tym także pożyczki dla osób zadłużonych bez BIK i KRD. Dla nowych klientów firma ma specjalną promocję i pozwala na zaciągnięcie kredytu za darmo, nawet do kwoty 1500 zł. Najdłuższy okres spłaty to 60 dni, aczkolwiek istnieje możliwość przedłużenia tego terminu, jednak wiążą się z tym dodatkowe koszta.

Ekspres Kasa swoją ofertę kieruje do osób, które ukończyły 21 lat. Firma działa bardzo szeroko na terenie całego kraju, zapewniając szybkie pożyczki bez zaświadczeń, a warunkiem otrzymania dodatkowych środków jest przesłanie opłaty weryfikacyjnej o wysokości 0,01 zł. Każda osoba zainteresowana wzięciem kredytu dla zadłużonych, może skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta pod numerem podanym na stronie internetowej. Pracownik firmy odpowie szczegółowo na pytania, dotyczące zaciągnięcia pożyczki, w przypadku figurowania w rejestrach BIK i KRD.

Firma charakteryzuje się konkurencyjnymi prowizjami i kosztami dodatkowymi. Oferta dla klientów przedstawiona jest wyraźnie, a z możliwości szybkiej pożyczki skorzystać może każda osoba zainteresowana, która spełnia podstawowe kryteria wiekowe, posiada obywatelstwo polskie, numer konta bankowego oraz telefon komórkowy.

Złóż wniosek

Firma oferuje pożyczki chwilówki z okresem spłaty do 3 miesięcy w większości przypadków oraz kwotą nie większą niż 3 000 zł przy kolejnych pożyczkach.

Aby otrzymać kredy w CreditStar należy zarejestrować się na stronie firmy, wypełnić wniosek o pożyczkę oraz zrobić przelew z konta bankowego dla poprawnej weryfikacji tożsamości klienta.

CreditStar udziela pożyczek dla zadłużonych po wcześniejszym sprawdzeniu ich wypłacalności. Nie każda osoba może starać się o taki kredyt, a jedynie ci klienci, którzy mają potwierdzoną stałość zarobków.

Firma pobiera prowizję na udzielenie pożyczki oraz odpowiednie odsetki od jej spłaty. Przy kwocie 1000 zł, należy spodziewać się odsetek od danej sumy w wysokości ok. 270 zł. CreditStar liczy sobie również dodatkowe opłaty za zwłokę w spłacie zadłużenia, dlatego warto trzymać się odpowiednich terminów.

CreditStar zapewnia jasne warunki umowy, swoją ofertę kieruje do pełnoletnich obywateli Państwa Polskiego, którzy posiadają ważny dokument tożsamości, telefon komórkowy oraz konto osobiste w banku polskim.

Złóż wniosek

Oferuje szybkie pożyczki dla osób w przedziale wiekowym 21-75 lat, którzy są prawnymi obywatelami Państwa Polskiego. Proces składania wniosków oraz ich rozpatrywania jest standardowy, polega więc na złożeniu zgłoszenia oraz przelewie na kwotę 0,01 zł. Lendon oferuje pożyczki do kwoty 5 000 zł na okres do około 30 dniu, choć przewiduje możliwość przedłużenia terminu, z czym wiąże się jednak dodatkowa opłata.

Klienci firmy Lendon liczyć mogą również na indywidualne ustalenie rat spłaty pożyczki. Taka umowa rozpatrywana jest osobno, a ustalenie należności następuje jeszcze przed jej podpisaniem.

Dla osób zadłużonych, firma Lendon przygotowała pożyczki bez BIK i KRD w uzasadnionych przypadkach. Przedsiębiorstwo zastrzega sobie prawo do sprawdzania baz dłużników i jeżeli kwota zadłużenia nie jest wysoka, a pożyczkobiorca potrafi okazać się zaświadczeniem o wypłacalności, Lendon może takiej pożyczki udzielić.

Kredyty udzielane są bardzo prosto, a gotówka ląduje na koncie klienta w przeciągu kilkunastu minut. Pożyczkobiorcy muszą oczywiście liczyć się z prowizjami oraz karami za zwłokę w spłacie długu. Dla nowych klientów firma przygotowała jednak promocję, jaką jest pożyczka za 0 zł wydawana do maksymalnej kwoty 2 500 zł. W tym przypadku nie są naliczane odsetki, jednak tylko wtedy, gdy cała suma zostanie oddana w terminie.

Złóż wniosek