Firma, o której krąży wiele różnorodnych opinii. W ofercie Pożyczkomatu zauważyć można, że firma udziela kredytów o wysokości do 5000 zł, a najniższa kwota to zaledwie 50 zł, tak więc przedsiębiorstwo charakteryzuje się sporym zakresem oferowanych sum.

Z kredytu w Pożyczkomat skorzystać mogą także osoby zadłużone, firma nie wymaga zaświadczeń o zarobkach, a jedynie numer dowodu osobistego. Wszelkie formalności dokonywane są drogą elektroniczną, pieniądze otrzymuje się już kilkanaście minut po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku.

Z biurem obsługi klienta kontaktować można się telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej. Wszelkie informacje, dotyczące pożyczek dla zadłużonych oraz pożyczek w ogóle, dostępne są u pracownika firmy lub na stronie internetowej.

Pożyczkomat zapewnia wygodny sposób wnioskowania o pożyczkę, jednak firma ta nie zapewnia pierwszej pożyczki za darmo, dlatego klienci od razu muszą liczyć się z dodatkowymi kosztami. Przedsiębiorstwo udziela kredytów na okres od 7 do 30 dni, przy czym każda zwłoka wiąże się z prowizjami.

Firma działa nie tylko na terenie Polski, ale również w innych krajach Europy Środkowej, oferując szybką gotówkę przez internet.

Osoby zadłużone nie mają tak prostego dostępu do dodatkowej gotówki, jak osoby nie wpisane do rejestru dłużników, jednak również dla nich przygotowano specjalne oferty, które pozwolą im wyjść ponownie na prostą drogę. Najważniejszym aspektem każdej oferty jest fakt, że udziela ona pożyczek szybko i bezproblemowo, choć nawet znane firmy pożyczkowe w niektórych przypadkach żądają potwierdzenia o zarobkach, jeżeli wniosek dotyczy kogoś, kto posiada zadłużenie w innej instytucji.

Przedsiębiorstwa finansowe starają się nikogo nie wykreślać, stąd oferty kredytów dla zadłużonych. Każda firma, która udziela tego typu pożyczek zazwyczaj wymaga dodatkowych opłat i wysokich prowizji, jako pewnego zabezpieczenia takich transakcji.

Przedstawione wyżej oferty to tylko przykłady firm, które udzielają pożyczek bez BIK i KRD. W sieci znaleźć można ich znacznie więcej i choć zasady w każdej z nich są podobne, mogą różnić się pewnymi elementami, warto więc zawsze dokładnie sprawdzać warunki umowy. Dobrą opcją jest również zajrzenie do rankingów firm, oferujących chwilówki dla zadłużonych, gdyż jest to chyba najlepszy sposób na znalezienie tej najlepszej. W każdym razie, możliwości nie brakuje, a przedsiębiorcy nie mają specjalnych oporów, aby dać kredyt nawet tym klientom, którzy zalegają ze spłatą w innym miejscu.

Pełny ranking chwilówek długoterminowych  Pełny ranking chwilówek krótkoterminowych