Pozyczkomistrz.pl to inicjatywa unikatowa w skali obecnego polskiego rynku produktów pożyczkowych. Ideą stworzenia portalu pozyczkomistrz.pl było umożliwienie klientom szybkiego i komfortowego dostępu do wysokiej jakości produktów pożyczkowych. Największe zalety pożyczek w pozyczkomistrz.pl? Niskie oprocentowanie, które jest o wiele bardziej atrakcyjne, niż w przypadku standardowych pożyczek pozabankowych. Do tego dodać trzeba jeszcze bezproblemową procedurę starania się o pożyczkę oraz fakt, że jeżeli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, klient otrzymuje pieniądze na swoje konto już w przeciągu 30 minut, co jest jednym z lepszych rezultatów na rynku pożyczek pozabankowych.

> Porównywarka pożyczek pozabankowych - RANKING <-- klik

Pierwsza pożyczka w pozyczkomistrz.pl

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki w firmie pozyczkomistrz.pl wynosi 350 zł. Wysokość oprocentowania pożyczek jest czterokrotnością stopy lombardowej NBP. W praktyce oznacza to, że RRSO wynosi mniej więcej 10%, co bez wątpienia jest znakomitym wynikiem w porównaniu do innych dostępnych na rynku pożyczek pozabankowych.

Okres spłaty pierwszej pożyczki w  pozyczkomistrz.pl wynosi 30 dni. Jeżeli jednak klient przewiduje problemy z terminową spłatą zaciągniętego zobowiązania, może wydłużyć okres spłaty o kolejne 30 dni. Co ważne, wydłużenie okresu spłaty nie wiąże się z koniecznością ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów.

Kolejne pożyczki w pozyczkomistrz.pl

W przypadku klentów, którzy spłacali swoje poprzednie zobowiązania w sposób terminowy i bez problemów, maksymalna kwota pożyczki w firmie  pozyczkomistrz.pl staje się wyraźnie wyższa i sięga poziomu 1000 złotych. Oprocentowanie oraz długość okresu spłaty pozostają bez zmian w porównaniu do warunków pierwszej pożyczki.

Czy jeden tysiąc złotych to dużo? Ktoś może powiedzieć, że jest to raczej niewielka kwota. Jeżeli jednak potrzebujemy szybkiego zastrzyku gotówki na jakiś mniej kosztowny cel(nieplanowany wyjazd, konieczność wykonania odpłatnych badań medycznych i tym podobne) oferta portalu  pozyczkomistrz.pl okaże się rozwiązaniem idealnym. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na naprawdę atrakcyjne oprocentowanie, które sprawia, że finalnie oddajemy kwotę jedynie niewiele wyższą od kwoty pożyczonej, co jeżeli chodzi o obecne firmy pożyczkowe jest, jak doskonale wiadomo, zjawiskiem stosunkowo rzadko występującym.

Najważniejsze zalety pozyczkomistrz.pl

Najważniejsze zalety produktów pożyczkowych dostępnych w ofercie  pozyczkomistrz.pl  to oczywiście wspominane już kilkukrotnie bardzo atrakcyjne oprocentowanie. RRSO na poziomie 10% to w skali polskiego sektora pożyczkowego naprawdę  ewenement. Uwagę zwraca również łatwy i zupełnie bezproblemowy dostęp do pożyczek w  pozyczkomistrz.pl. Wystarczy dowód osobisty oraz wyciąg z konta za ostatnie trzy miesiące. Co ważne, uzyskanie pożyczki jest jak najbardziej możliwe również wtedy, gdy spłacamy już inne zobowiązania.

Istotnym czynnikiem jest również błyskawiczna obsługa klienta. Po rozpatrzeniu wniosku o pożyczkę i podjęciu pozytywnej decyzji, klient otrzymuje pieniądze na konto w przeciągu co najwyżej 30 minut.
> Porównywarka pożyczek pozabankowych - RANKING <-- klik