Profi Credit to istniejąca dosyć długo na rynku, znana firma pożyczkowa. Zajmuję się udzielaniem pożyczek pozabankowych przez internet, jak również telefonicznie. Wyróżnia ją szybkość działania i elastyczność, a w swojej ofercie ma również propozycję dla firm, które potrzebują szybkiego wsparcia finansowego. Firma udziela pożyczek na dosyć wysokie kwoty w szybkim czasie, przez co jej oferta jest znana i lubiana. Cechą charakterystyczną jest również przekazywanie pieniędzy bezpośrednio w domu klienta.

Najważniejsze informacje o firmie proficredit.pl

Informacje pochodzą ze strony proficredit.pl.

Minimalna kwota pożyczki: 1000zł.

Maksymalna kwota pożyczki: 25 000 zł.

Okres spłaty: ustalany indywidualnie i zależny od zaciągniętej kwoty kredytu.

Wiek: od 18 lat do 80 lat.

Pierwsza pożyczka za darmo?  Niestety firma nie ma w swojej ofercie darmowych pożyczek.

Złóż wniosek

Jak wygląda proces zaciągania pożyczki w proficredit.pl?

Aby zaciągnąć pożyczkę w proficredit możemy skorzystać z formularza dostępnego na stornie jak również zrobić to telefonicznie. Opcja telefoniczna jest prosta i przyjemna, ponieważ opiera się na rozmowie z pracownikiem proficredit.pl, a pieniądze wraz z umową dostarczane są nam do domu przez osobę wytyczoną z owej instytucji. Natomiast chcąc złożyć wniosek przez internet należy wybrać interesującą nas kwotę, podać nasze imię i numer telefonu, konsultant po kontakcie z nami udzieli nam dostępu do formularza online. Po wypełnieniu niezbędnych danych i pozytywnej decyzji proficredit w sprawie udzielenia pożyczki, należy oczekiwać na dostarczenie pieniędzy do domu przez przedstawiciela instytucji.

Warto podkreślić, że firma, przed udzieleniem pożyczki weryfikuje bazy dłużników, takie jak:

KRD – Krajowy Rejestr Długów;
BIG InfoMonitor;
Rejestr Dłużników ERIF;
Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej.

Dla kogo pożyczka w proficredit.pl?

Pożyczka w proficredit.pl to przede wszystkim oferta dla osób, które w krótkim czasie potrzebują na prawdę sporej kwoty pieniędzy. Jest to firma, która w swojej ofercie jest w stanie rozłożyć na raty kwotę nawet 25 tysięcy złotych. Co więcej przedstawiona instytucja udziela pożyczek dla osób pełnoletnich, w związku z czym, nawet bardzo młoda osoba może skorzystać z ich pomocy w przypadku sytuacji podbramkowej. Jest to również dobra oferta dla osób, które nie posiadają konta bankowego czy internetu. Ponieważ chcąc zaciągnąć pożyczkę możemy skontaktować się telefonicznie z pracownikiem instytucji, który przeprowadzi nas przez cały proces weryfikacji,a pożyczone pieniądze zostaną do nas dostarczone osobiście za pośrednictwem wyznaczonego przedstawiciela instytucji pozabankowej.

Aby skorzystać z oferty przedstawionej firmy pożyczkowej należy posiadać polskie obywatelstwo i mieć dowód osobisty.

Poza tym, sprawdzane są stałe dochody. Wnioskować możemy jako osoby prywatne, ale firma udziela również pożyczek dla prowadzonej działalności gospodarczej.

Wady i zalety pożyczki w proficredit.pl

Jak każda firma pożyczkowa, proficredit.pl ma swoje wady i zalety. Chcąc podjąć odpowiednią decyzję należy zapoznać się z ofertą i rozważyć swoje potrzeby oraz oczekiwania. Ważnym aspektem jest sposób wypłacania pieniędzy przez firmę – zaliczyliśmy go do wad ze względu na czas oczekiwania, jednakże może okazać się to zaletą w przypadku braku konta bankowego lub zajęcia komorniczego na koncie bankowym.

Zalety

  • firma pożycza nawet 25 tysięcy złotych
  • niskie RRSO,
  • udzielają pożyczek powyżej 18 roku życia.

Wady

  • brak darmowej pożyczki,
  • czas oczekiwania na pieniądze, które muszą zostać dostarczone przez przedstawiciela firmy.

Godziny pracy

Firma pracuję od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-20:00.

Kontakt

W razie pytań i niejasności, jak również w celu pozyskania pożyczki przez telefon, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta firmy pozabankowej proficredit.pl. Instytucja zapewnia, że w przypadku zajętej infolinii i niemożności odebrania, oddzwoni.

Numer telefonu:

801 805 806
33 496 00 68

Adres e-mail : info@proficredit.pl

Złóż wniosek

> Porównywarka pożyczek pozabankowych - RANKING <-- klik