Przedstawiamy rzetelny ranking laptopów:  Lista top laptopów jest szczegółowa sprawdzana i konsultowana przez specjalistów. Przedstawiamy tylko i wyłącznie sprawdzone i polecane laptopy.  Nie kupuj kota w worku tylko sprawdzony produkt renomowanych firm. Dzięki rankingowi laptopów wybierzesz laptop ukierunkowany do Twoich potrzeb.

Laptopy dla graczy

Ranking laptopów multimedialnych:

[ws_table id=”46″]

Ranking laptopów dla graczy – ciężkie

[ws_table id=”48″]

Ranking laptopów dla graczy – lekkie
[ws_table id=”49″]

Ranking laptopów biznesowych

[ws_table id=”50″]

Jak wybrać laptopa ?

Najważniejszymi cechami laptopów multimedialnych jest wysokiej jakości ekran, szybki procesor i dobry układ dźwiękowy i graficzny.

Owy laptop musi służyć szczególnie rozrywce.  Duży i dobrej jakości ekran pozwoli cieszyć oko kinomana. Dobry system audio pozwoli słuchać muzyki na wysokim poziomie. Nie chcemy przecież słyszeć szmerów i szumów. Dzięki przyzwoitemu układowi graficznemu zagramy w nie jedną dobrą grę. To wszystko czyni laptop multimedialny laptopem uniwersalnym. Możemy na nim robić praktycznie wszystko.

Jaki Ekran ? 

Mały ekran o niskiej rozdzielczości nie jest dobrym pomysłem dla kinomana, dlatego jeżeli lubisz oglądać filmy to polecam tylko Full HD rozdzielczość 1920×1080 im wyższa tym lepiej i duży ekran minimum 15,6 cali. Pozwoli to nam cieszyć się wszystkimi detalami filmów i seriali. Nic nam nie umknie, oczy nie będą się męczyć.

Następna kwestia to typ ekranu: Matowy czy błyszczący?

Matowy ekran wady i zalety:

Na ekran

zalety:

  • Oczy nie męczą się tak szybko
  • W mocno nasłonecznionych miejscach ekran jest czytelny i dobrze widoczny
  • Łatwiej się czyści( nie widać śladów palców itp.)

Wady:

  • Laptopy z tymi ekranami są droższe
  • kolory mogą być bardziej matowe