Zapoznaj się z Rapida Money pożyczki – Sprawdź opinie o Rapida – Weź tani kredyt i ciesz się z kredytu w Rapida Money

Pożyczki dla osób z gwarantem

Firmę Rapida Money stanowi spółka, której siedziba mieści się w Wielkiej Brytanii. Polskie biuro znajduje się w Warszawie, przy ulicy Elektoralnej 13/121.

Rapida Money pożyczki  są propozycją dla osób, które znalazły się w kłopotliwej sytuacji finansowej, i nie mogą uzyskać kredytu  w żadnym banku. Firma pożyczkowa Rapido udzieli  takim klientom finansowego wsparcia, od 2500 zł do 15000 zł. Potencjalni klienci, aby wykazć się solidnym i uczciwym podejściem do zaciągniętego zobowiązania, muszą wskazać poręczyciela  dla swojej pożyczki.

Proces udzielenia pożyczki rozpocznie się, po skontaktowaniu się z pożyczkodawcą, korzystając z nr telefonu – 22 292 22 91, adresu e-malowego – czesc@rapidamoney.pl lub wchodząc na stronę internetową –  www.rapidamoney.pl

Formalności są proste, składanie wniosku i jego weryfikacja odbywa się niezwykle sprawnie. Rapida Money pożyczki przez Internet udzielane są w systemie ratalnym, przy możliwości spłaty, nawet do 36 miesięcy. Akceptowane są osoby ze złą historią kredytową, jeśli posiadają wiarygodnego gwaranta.

Jak skorzystać z pożyczki Rapida Money?

Złożenie wniosku o potrzebną kwotę pożyczki oraz podanie potrzebnych informacji, odbywa się drogą internetową.

Klient proszony jest o wypełnienie formularza kontaktowego, w którym podaje:

–  jaką kwotą pożyczki jest zainteresowany,

– w jakim terminie chciałby ją spłacić,

– podstawowe dane osobowe – imię i nazwisko, datę urodzenia oraz PESEL i numer i serię dowodu osobistego,

– adres zamieszkania,

– dane kontaktowe – nr telefonu, e-mail

Klientem może zostać osoba, która skończyła 18 lat i nie przekroczyła 75. roku życia oraz posiada konto bankowe. Pożyczkobiorca musi mieszkać na terenie Polski. Istotnym ograniczeniem w pozytywnym załatwieniu pożyczki, jest ogłoszenie o upadłości konsumenckiej. Osoba będąca w takiej sytuacji, nie otrzyma potrzebnej kwoty pożyczki.

Rapida Money pożyczki online gwarantuje, że wszelkie dane udostępnione przez klientów, pozostają w pełni bezpieczne.

Następnym krokiem  jest wysłanie linku do poręczyciela i wypełnienie przez niego drugiej części wniosku. Bez wskazania osoby, gwarantującej spłatę pożyczki, nie zostanie ona udzielona.

Firma pożyczkowa Rapida Money zwraca się również z prośbą, o podanie wysokości uzyskiwanych dochodów oraz wysokości wydatków, jakich dokonujemy w ciągu miesiąca. Informacje pozwalają ocenić możliwości finansowe pożyczkobiorcy, co przekłada się na regularne i rzetelne spłacanie comiesięcznych zobowiązań finansowych.

Na tym aplikacja zostaje zakończona.

Potwierdzenie danych odbywa się drogą telefoniczną. Po uzyskaniu pozytywnej opinii, pieniądze trafiają na konto poręczyciela w ciągu 48 godzin. Zatem do gwarant przekazuje pieniądze pożyczkobiorcy.

Gwarantem może zostać osoba, którą wskaże klient. Może nią być członek rodziny lub osoba, darzona zaufaniem przez klienta.

Poręczyciel musi posiadać obywatelstwo polskie oraz wiek od 18 do 75 lat. Wymogiem jest posiadanie pozytywnej historii kredytowej oraz własna nieruchomość.

W wypadku braku spłaty rat, to właśnie poręczyciel będzie zobowiązany do wpłacenia należności w ustalonym terminie.

Jakie są Rapida Money pożyczki?

Pożyczki udzielane są szybko. Ich spłata następuje poprzez terminowe regulowanie rat. Nie ma możliwości przedłużenia spłaty kredytu.

Klient może ubiegać się o kwotę od 2500 do 15000 zł.

  • Przykładowa spłta pożyczki, w wysokości 10000 zł, udzielone na okres 36 miesięcy:

RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, jest zmienna i w tym przykładzie wyniesie 49,9%.

Rata miesięczna wynosi 486,89 zł. Klient zwróci więc całkowitą kwotę, w wysokości 17527,92 zł, a więc ponad 7500 zł więcej, niż pożyczył. Prowizja kształtuje się na poziomie 2400zł, a opłaty administracyjne wyniosą 1000 zł. Zmienne oprocentowanie pożyczki wynosi 10%.

Wydaje się, że przy tak długim okresie spłaty większej sumy, warunki finansowe Rapida Money pożyczki stanowią atrakcyjną ofertę.

  • W wypadku opóźnienia w terminowym uregulowaniu należnych rat, naliczane są odsetki,  w wysokości 14% dziennie.
  • Klient ponosi koszty postępowania sądowego, jeśli do takiego dojdzie.

Rapida Money opinie klientów

Pożyczkobiorcy, którzy skorzystali z ofertyRapida Money, podkreślają, jak cenne jest udzielane wsparcia finansowego osobom, ze złą historią kredytową, nawet z zajęciami komorniczymi. Na pożyczkę mogą liczyć osoby o niskich dochodach, a nawet bezrobotne. O pozytywnej  weryfikacji decyduje indywidualne podejście do pożyczkobiorcy oraz przedstawienie wiarygodnego poręczyciela. Pożyczka może być przeznaczona na dowolny cel. Aplikowanie możliwe jest w wygodny sposób, online, z własnego mieszkania.

W rankingach firma pożyczkowa zajmuje wysoką pozycję, dzięki 88% zadowolonych klientów.  Obsługa pożyczkobiorców zasługuje na 93% pozytywnych głosów, załatwienie wszystkich formalności zostało ocenionych na 89%, a szybkość w załatwieniu kredytu – 90%. Na niższym poziomie klienci umieścili atrakcyjność strony internetowej. Jej czytelność i atrakcyjność  wyniosła  82%.

Złóż Wniosek
www.rapidamoney.pl
Porównanie pożyczekdługoterminowych – Kliknij i wybierz najtaniej!