Sprawdź prawdziwe opinie na temat pożyczki Ratkomat Ratka. Porównaj koszty kredytu Ratkomat. Wybierz najlepszy kredyt.

Ratkomat.pl to nazwa serwisu, pośredniczącego w uzyskaniu pożyczek on-line. Pożyczkodawcą jest Aasa Polska, firma, będąca częścią Aasa Global – skandynawskiej grupy finansowej, działającej na międzynarodowych rynkach od 2010 roku.

Ratkomat dostępny jest pod nr telefonu +4879388451. Administratorem danych osobowych jest firma Salelifter, z siedzibą w Rybniku, ul. Raciborska 35A.

Dzięki serwisowi ratkomat pożyczkobiorcy mogą uzyskać do 5000 zł, w wygodny sposób, bez wychodzenia z domu i na dowolny cel. Dzięki takiej formie świadczenia usługi, firma Aasa Polska dostosowuje się do szybkiego tempa życia współczesnego społeczeństwa, spełniając oczekiwania potencjalnych klientów.

Pożyczka przelewana jest na konto klienta, po uzyskaniu pozytywnej weryfikacji. Ratkomat podkreśla zalety korzystania z usługi on–line: sprawne złożenie wniosku, szybkie przelanie kwoty pożyczki na konto – drogą internetową, a także przejrzyste i korzystne warunki mowy.

Z oferty serwis Ratka.pl korzystają osoby, którym zależy na szybkim dostępie do gotówki. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. Najczęściej klienci potrzebują pieniędzy na załatwienie ważnych bieżących potrzeb, zakup mebli, sprzętu AGD lub RTV.

Pożyczki udzielane są na zasadzie responsible lending, polegającej na dogłębnej analizie zdolności kredytowej klientów, co czyni pożyczki bezpiecznymi. Umowy przygotowuje się z najwyższym poszanowaniem praw konsumenckich.

 pożyczki Ratka – Ratkomat

Pożyczka on-line, poprzez Ratka.pl, dostępna jest dla osób, które ukończyły 20 lat życia i nie mają ukończonych lat 80. Klienci muszą posiadać stały adres zamieszkania w Polsce, a także telefon komórkowy, potrzebny w momencie zakończenia weryfikacji.

Wypełnienie wniosku rozpoczyna procedurę udzielenia pożyczki. W podanym formularzu należy podać podstawowe dane osobowe – imię i nazwisko, uzyskiwany dochód, nazwę zakładu pracy lub firmy, w której uzyskujemy stały dochód, a także dokładny numer konta bankowego i pełną nazwę banku. Wszystkie przekazane dane pożyczkobiorcy są poufne i chronione przez administratora, firmę Salelifter.

Wymagany jest stały dochód, pochodzący z umowy o pracę, emerytury lub renty. Weryfikacja klienta polega na sprawdzeniu wiarygodności finansowej w rejestrach dłużników – ERIF, InfoMonitorze oraz KRD. Rzetelne sprawdzenie wiarygodności finansowej klientów, jest podstawą do podjęcia ostatecznej decyzji, o przyznaniu wnioskowanej kwoty pożyczki.

Umowę, którą dostarczy kurier, należy podpisać w jego obecności. Z jej treścią należy zapoznać się wcześniej. Zostanie przesłana do akceptacji drogą e-mailową, po decyzji o przyznaniu pożyczki.

Po otrzymaniu podpisanej umowy, pieniądze trafiają na konto klienta. Możliwe jest także, na życzenie klienta, dostarczenie czeku GIRO, który można zrealizować na poczcie.

Ratka – Ratkomat Opinie

Ratka.pl zajmuje pierwsze miejsce w ocenie ekspertów, zajmujących się rankingiem firm pożyczkowych. Serwis otrzymał 98% pozytywnych ocen, opartych na głosach 50. pożyczkobiorców.

Na najwyższym poziomie zostały ocenione takie usługi jak załatwienie formalności, obsługa klientów, szybkość załatwienia pożyczki, akceptowalność oraz intuicyjna obsługa strony internetowej.

Ważnym elementem serwisu jest udzielanie odpowiedzi na pytania pożyczkobiorców. Serwis Ratka.pl otrzymał certyfikat Odpowiedzialny Pożyczkodawca, przyznawany przez Loan Magazine.

Kredyt Ratka – Ratkomat

Klient, który otrzymał pozytywną opinię zdolności kredytowej, otrzymuje harmonogram miesięcznych spłat. Warunki pożyczki są transparentne.

Jeśli zdecydujemy się na pożyczkę 1500 zł, na okres 10 miesięcy – oddamy 2309,16 zł. RRSO dla takiej pożyczki, wyniesie 173,75%. Klient bęzie regulował miesięczne traty, w wysokości 236,74 zł – dla pierwszej raty, do 225,27, dla raty dziesiątej.

A jeśli zdecydujemy się na większą kwotę pożyczki? Wnioskując o 2400 zł, na 18 miesięcy, zwrócimy 3749,42 zł. RRSO wyniesie 85,80%. Wysokość pierwszej raty wyniesie 218,42 zł.

Przy maksymalnej kwocie 5000 zł, na 24 miesiące, oddamy 8609,77 zł. RRSO wyniesie 80,06%.

Stałe oprocentowanie dla pożyczek, wynosi 10%.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pożyczkobiorców, wprowadzono szereg udogodnień.

– Klienci, po spłaceni połowy pożyczki, mogą ubiegać się o następną.

– Możliwe jest również wcześniejsze uregulowanie należności, bez dodatkowych kosztów, po uprzednim poinformowaniu Biura Obsługi Klientów.

– Klient może zmienić terminy comiesięcznych spłat, również po wcześniejszym uzgodnieniu z Biurem Obsługi Klienta.

Ratkamat – ratka pożyczka – koszty

Uchylanie się od regularnej spłaty pożyczki, skutkuje działaniami windykacyjnymi. Wysłanie pierwszego upomnienia to koszt 25 zł. Następne kroki są droższe. Wezwanie do zapłaty, ostateczne wezwanie do zapłaty i przekazanie sprawy do działań windykacyjnych, to każdorazowo koszty, w wysokości 49 zł.

Warto podkreślić, że zgodnie z art. 481paragraf 21 „Kodeksu cywilnego”, całkowite koszty, jakie poniesie pożyczkobiorca w wyniku działań windykacyjnych, nie mogą przekroczyć kwoty odsetek za opóźnienie.

Ratka pożyczka pozabankowa długoterminowa 10 000zł na 24 miesiące !

ratka- pożyczka długoterminowaFirma, oferująca pożyczki nawet do 10 000 zł z okresem spłaty 24 miesiące lub krótszym. Ratka pozwala na zaciągniecie kredytu poprzez serwis internetowy, zapewniając szybką weryfikację wniosku oraz błyskawiczne dostarczenie gotówki. Proces rozpatrywania zgłoszenia, sprawdzania zdolności kredytowej oraz samego udzielania pożyczki jest bardzo podobny, jak we wszystkich innych firmach pożyczkowych. Jeżeli chodzi o całkowite koszty i prowizje, oferta Ratki jest konkurencyjna.

Na rynku polskim, firma cieszy się bardzo dobrą opinią, zapewnia dodatkowe środki klientom indywidualnym z różnych części kraju. Ratka może pochwalić się dobrą renomą, gdyż większość osób, które z pożyczki skorzystały, wróciły ponownie z wnioskiem o kredyt. Zasady spłaty są bardzo jasno określone i tak jak wszędzie, także tutaj wymagana jest terminowe dotrzymywanie terminów zwrotu długu. Podobne jak u innych pożyczkodawców są również kryteria, jakie musi spełniać klient, aby pożyczkę otrzymać, a są to:

 • wiek: 20-80 lat
 • stały dochód
 • stale miejsce zamieszkania w Polsce

Osoba, starająca się o przyznanie kredytu nie może oczywiście figurować w żadnej z baz dłużników, gdyż jest to jednoznaczne z odrzuceniem wniosku.

Dokumentem, finalizującym otrzymanie pożyczki jest podpisanie umowy, po czym gotówka w krótkim czasie znajduje się na koncie pożyczkobiorcy. Ratka to kolejna firma, która oferuje pożyczki długoterminowe dla klientów indywidualnych w naszym kraju.

W samej Polsce funkcjonuje wiele firm pożyczkowych, oferujących pożyczki pozabankowe długoterminowe. Każde z tych przedsiębiorstw posiada podobne zasady uzyskania kredytu oraz indywidualne warunki spłaty. Osoby zainteresowane uzyskaniem dodatkowych środków na okres dłuższy niż 1-3 miesiące, mogą poprosić o pomoc wymienione wyżej firmy.

System udzielania pożyczek długoterminowych w naszym kraju funkcjonuje bardzo dobrze, firmy cieszą się raczej dobrymi opiniami, pochodzącymi od zadowolonych klientów.

Przy każdym kredycie bardzo ważna jest nie tylko sama oferta pożyczkodawcy, ale również odpowiedzialność pożyczkobiorcy, który w każdej sytuacji powinien dokładnie przeglądać warunki umowy.

Przedsiębiorstwa finansowe, udzielające pożyczek na dłuższy czas, oferują kwoty w wysokości zazwyczaj do 10 000 – 15 000 zł. Są to pieniądze, które spożytkować można na dowolny cel, a dzięki temu, że okres spłaty jest wydłużony, pożyczkobiorcy mogą daną kwotę zainwestować, wydając ją na otwarcie działalności gospodarczej lub dokonując jakiejś innej transakcji finansowej, która może się opłacić. Ofert jest bardzo wiele i są one wyjątkowo konkurencyjne, dlatego osoby zainteresowane pożyczką pozabankową długoterminową, z pewnością nie mogą narzekać na brak możliwości.

Zalety i wady pożyczek długoterminowych.

Wzięcie pożyczki na dłuższy okres czasu może wiązać się z wieloma korzyściami, jednak posiada także pewne haczyki, które warto wyszczególnić. Osoby, zastanawiające się nad skorzystaniem z pożyczki pozabankowej długoterminowej, powinny szczegółowo sprawdzić, czy więcej jest plusów, czy minusów wzięcia takiego kredytu. Oto kilka przykładów przemawiających za i przeciw wzięciu tego typu pożyczki.

Wady:

 • większy koszt spłaty (im więcej rat na określony procent, tym wyższy całkowity koszt spłaty pożyczki)
 • długi okres spłaty (oznacza, że przez określoną ilość miesięcy ciąży nad nami zobowiązanie finansowe)
 • wysokie prowizje (nie da się ukryć, że pożyczki pozabankowe charakteryzują się często wysokimi kosztami dodatkowymi, co oznacza, że spłaca się znacznie więcej niż się pożyczyło)
 • wysokie kary za opóźnienia w spłacie rat

Zalety:

 • długi okres spłaty ( długu nie trzeba zwracać po okresie miesiąca lub dwóch, można spokojnie zaplanować sobie raty)
 • możliwość pożyczenia większych kwot
 • szybka realizacja pożyczki
 • szeroki wybór ofert
 • jasno określone warunki współpracy
 • pożyczka bez wychodzenia z domu

Czas spłaty pożyczki pojawił się zarówno w wadach i zaletach takich kredytów, gdyż może być uznawany równocześnie za plus jak i minus podobnego zobowiązania.

Jak każda oferta, także długoterminowe pożyczki pozabankowe mają sporo wad i zalet, które należy porównać, przeanalizować i zestawić ze sobą w odpowiednim porządku. Firmy pożyczkowe, udzielające takiej pomocy finansowej często zapewniają swoim klientom specjalne promocje lub też sposoby refinansowania pożyczki, mimo wszystko jest to raczej długoterminowe zobowiązanie, które w niektórych przypadkach może okazać się przykre i zaważyć na ogólnej sytuacji finansowej. Decydując się więc na wzięcie szybkiego kredytu pozabankowego, warto dokładnie zaplanować sobie cały proces zagospodarowania pieniędzy oraz sposób ich zwrotu.

W ostatecznym rozrachunku wiele przemawia na korzyść wzięcia pożyczki pozabankowej. Głównymi atutami jest tu na pewno czas weryfikacji wniosku oraz możliwość błyskawicznego otrzymania gotówki na konto. Różnorodność ofert pozwala również zainteresowanym znaleźć korzystną dla siebie opcję i wybrać pożyczkę o najlepszych dla indywidualnej jednostki warunkach. Mimo wszystko należy liczyć się z wysokimi kosztami spłaty, które bardzo często są punktem zniechęcającym wiele osób do zaciągnięcia pożyczki.

Przytoczenie wad i zalet kredytów długoterminowych ma na celu uświadomienie osobom zainteresowanym, iż taka pożyczka stanowi dość pokaźne zobowiązanie, które powinno być zaciągane jedynie przez osoby odpowiedzialne, potrafiące przewidzieć swoją sytuację finansową i wiedzą, że będą mieli możliwość spłacania rat w określonym terminie.

Choć nie każda firma pożyczkowa oferuje możliwość długoterminowego spłacania rat, są takie, które w tym właśnie się specjalizują. Sprawdźmy ich oferty i zobaczmy, jakie interesujące opcje zapewniają swoim klientom.

Złóż Wniosek
www.ratkomat.pl