Sprawdź prawdziwe opinie na temat pożyczki Tak to Finanse . Porównaj koszty kredytu Tak to Finanse. Pożyczka dla każdego.

Tak to jest instytucją pozabankową, udzielającą pożyczek gotówkowych. Należy do grupy finansowej ULTIMO. Początek działalności Tak to związany jest z odzyskiwaniem                      i rozkładaniem na raty wierzytelności, którymi obracało ULTIMO. Obecnie Tak to zajmuje się własną działalnością finansową. Siedzib Tak to sp. z o.o. mieści się we Wrocławiu, przy ul. Braniborskiej 58-68. Konsultanci dostępni są po telefonem 22 456 3000. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00do 21.00.

Firma udziela pożyczek na kwoty od 500 do 10 000 zł. Możliwe jest wygodne rozłożenie pożyczki na raty – od 3 do 36 miesięcznych spłat.

Decydując się na zaciągnięcie pożyczki, klient musi mieć świadomość, że zostanie dokładnie sprawdzona jego zdolność kredytowa w rejestrach BIG, BIK oraz w KRD. Jednak decyzja podejmowana jest na podstawie indywidualnej oceny klienta i przebiega w sposób znacznie łagodniejszy, niż w placówkach bankowych.

Kredytobiorca, który nie uzyskał kredytu w banku, dzięki rzetelnej spłacie należności w Tak to, ma szansę poprawić swoją historię kredytową w BIK i odzyskać wiarygodność finansową.

Tak to Finanse Pożyczki

Pożyczka udzielana jest osobom, które ukończyły 18 lat i nie przekroczyły wieku 75 lat.

Wniosek o pożyczkę klienci składają przez stronę internetową firmy https://taktofinanse.pl/

Suwak kredytowy pozwoli podjąć przemyślaną decyzję o wysokości pożyczki. Zaraz po wybraniu potrzebnej kwoty i zamierzonym czasie spłaty, pojawi się przejrzysta informacja, na temat wysokości miesięcznej raty i szczegółach pożyczki.

Dokładne wypełnienie formularza, pozwoli na szybkie zweryfikowanie potencjalnego kredytobiorcy. Należy podać dane osobowe – imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu oraz  e-mail. Klient udziela również firmie pełnomocnictwa na sprawdzenie danych w Biurze Informacji Gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej.

 

Następnym krokiem jest określenie potrzebnej kwoty pożyczki, ilość rat, potrzebnych na dokonanie spłaty, oraz podanie wysokości uzyskiwanego dochodu.

Konsultanci Tak to, po otrzymaniu zgłoszenia i weryfikacji danych. oddzwaniają do klientów na podany numer telefonu.

Ostatnim etapem, kończącym przyznanie pożyczki, jest podpisanie umowy pożyczkowej. Dokumenty dostarcza kurier, przy którym należy je podpisać. Kurier również dokonuje weryfikacji pożyczkobiorcy, sprawdzając dane w dowodzie osobistym.

Pieniądze dostarczane są na życzenie klienta – na konto, drogą internetową, lub  pozostają do odbioru w placówce pocztowej.

Tak to Finanse Opinie

Pożyczki  nie należą do tanich, ale opinie są podzielone. Stałymi wartościami są oprocentowanie oraz opłata przygotowawcza:

– oprocentowanie, wynoszące 10% rocznie,

– opłata przygotowawcza, wynosząca 50 zł,

– prowizja, w wysokości 2,76% miesięcznie

– RRSO, wynoszące od 90,58% do 271,49 %.

Udzielenie pożyczki po raz pierwszy, wiąże się z dokonaniem opłaty.

  • Jeśli zdecydujemy się skorzystać z maksymalnej kwoty pożyczki, 10 000 zł, którą rozłożymy na maksymalny czas spłaty – 36 miesięcy, nasza miesięczna rata wyniesie 645 zł. Musimy oddać 23 232 zł.  Całkowity koszt pożyczki wyniesie więc 13 232 zł, w tym odsetki – 3232 zł. Rzeczywista Stopa Oprocentowania wynosi, w tym przypadku, 90,58%.
  • Przy pożyczce 5000 zł , rozłożonej na 24 miesiące, w każdym miesiącu zapłacimy 435 zł. Będziemy musieli oddać 10 449 zł. Całkowity koszt pożyczki zamknie się  w kwocie 5349 zł, w tym odsetki wyniosą 1014 zł. RRSO to 119,26%.

Warto sprawdzić, ile zapłacimy za 5000 zł pożyczki, jeśli rozłożymy ją na maksymalną liczbę rat oraz na najmniejszą.

  • Przy okresie spłat na 36 miesięcy, miesięczna rata wyniesie 329 zł.  Całkowita kwota do zapłaty wyniesie prawie 2 000 więcej –  11 849 zł. Odsetki to kwota 1649 zł.
  • Jeśli 5000 zł pożyczki zamierzamy spłacić szybciej i rozłożyć ją na 6 miesięcznych rat – ich wysokość wyniesie 1225 zł. Będziemy musieli oddać 7 350 zł, a więc całkowity koszt pożyczki wyniesie 2250 zł.

Przy kwotach mniejszych, które pozwolą uregulować bieżące zobowiązania, najlepiej rozłożyć je na mniejszą ilość rat.

  • Kwota 500 zł, rozłożona na minimalną liczbę rat, 6 miesięcy, umożliwia spłatę ratalną w wysokości 120 zł. Oddamy wówczas 721 zł. przy RRSO 271,49%.

Tak to finanse koszty – kredyt

Spóźnienia w uregulowaniu miesięcznych zobowiązań oraz uchylanie się od spłaty pożyczki, prowadzą do podjęcia działań windykacyjnych.

– odsetki karne od wartości zadłużenia przeterminowanego, wynoszą 14%,

– dołączenie aneksu do dotychczasowej umowy pożyczkowej, to kwota 20 zł,

– przygotowanie indywidualnej informacji o rozliczeniu pożyczki i jej spłacie, wynosi 20 zł,

– pożyczkobiorca ponosi koszty postępowania sądowego i komorniczego.

Firma Tak to Finanse prowadzi bieżący monitoring terminowej spłaty należności. Co 21 dni do pożyczkobiorcy wysyłane jest list, a co 14 dni – SMS przypominający o obowiązku dokonania płatności. Jeśli klient nie reaguje na próby skontaktowania się, nawet codziennie wykonuje się połączenia telefoniczne, a jeśli są nieskuteczne – podejmuje się działania                w miejscu zamieszkania nierzetelnego klienta.

Złóż Wniosek
www.taktofinanse.pl/lp