Przedstawiamy Vivus pożyczka, którą możemy wziąć na 60 dni. Zobacz opinie o Vivus na raty. Prawdziwa recenzja pożyczek 

Vivus Finance to spółka z o.o., mieszcząca się w Warszawie, przy ulicy 17 Stycznia 56 W ofercie Vivus znajdują się chwilówki, w wysokości od 100 zł do 5000 zł, udzielane na maksymalnie 30 dni.

W rankingu firm, udzielających chwilówek, Vivus znajduje się w ścisłej czołówce, zajmując drugie miejsce, wśród 41.

Otrzymanie pożyczki możliwe jest po spełnieniu wymogów:

– osoba, która występuje o pożyczkę musi być obywatelem RP i zamieszkiwać na terenie Polski,

– powinna posiadać pełną zdolność do wykonywania czynności prawnych,

– znajdować się w przedziale wiekowym, od 20 do 78 lat.

Potencjalny klient Vivusa nie może posiadać wcześniejszych, nieuregulowanych zobowiązań wobec firmy. Wiarygodność finansowa sprawdzana jest w Krajowym Rejestrze Długów  oraz w innych biurach informujących o zaległościach.

Na stronie internetowej  https://www.vivus.pl należy założyć własne konto i złożyć wniosek o pożyczkę.

Konsultanci firmy dostępni są cały tydzień, w godzinach od 6.00 do 23.00, drogą telefoniczną – pod numerem 221 221 227 oraz e-mailową –  kontakt@vivus.pl

Złóż wniosek

Vivus na 60 dni – pożyczka

Otrzymanie pożyczki możliwe jest poprzez Internet i przez telefon. Wybór należy do klienta. Strona internetowa jest czytelna i estetyczna, umożliwiająca szybkie zorientowanie się, w warunkach uzyskania pożyczki.

– Pożyczka przez Internet

Na stronie internetowej znajduje się kalkulator finansowy, na którym klient określa potrzebną kwotę pożyczki i wybiera czas jej spłaty. Po wybraniu pomarańczowej ramki z napisem Weź pożyczkę, zostaje przeniesiony na stronę, gdzie musi podać dane, potrzebne do zarejestrowania się:

– Imię i nazwisko,

– numer ewidencyjny PESEL oraz numer i serię dowodu osobistego,

– adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego,

– hasło, które klient sam ustala.

Podane dane osobowe pozwalają dokonać weryfikacji starającego się o pożyczkę. Informacje uzyskane od pożyczkobiorców podlegają ochronie prawnej i są poufne. Firma posiada certyfikat zaufania w Internecie.

Po uzyskaniu danych, możliwe jest dokonanie rejestracji.

– Pożyczka przez telefon

Po kontakcie telefonicznym z konsultantem, klient otrzymuje informację na temat szczegółów pożyczki, którą jest zainteresowany. Następnie podaje dane osobowe i tym sposobem może zarejestrować się w Vivusie.

Firma dokonuje weryfikacji danych, udostępnionych przez pożyczkobiorcę, poprzez uiszczenie opłaty weryfikacyjnej, w wysokości 1 gr na rachunek bankowy Vivusa. Na adres e-mailowy klient zostaje przesłany numer rejestracyjny , który należy wpisać w tytule przelewu.

Uzyskanie pozytywnej opinii umożliwia szybki dostęp do pożyczki. Jeśli pożyczkobiorca korzysta z usług Alior Banku, Banku Pekao S.A., Getin Banku, Millennium Banku, PKO Banku Polskiego, gotówka trafi na indywidualne konto w ciągu kwadransa.

Vivus na raty 

Pierwsza pożyczka, maksymalnie na kwotę 2500 zł, udzielana jest za darmo, bez dodatkowych kosztów, ponoszonych przez pożyczkobiorcę. Opłaty naliczane są wówczas, kiedy następuje przedłużenie terminu spłaty.

Przedłużenie spłaty pożyczki następuje po wyrażeniu takiej woli przez klienta. Przy pożyczce w wysokości 1000 zł dodatkowa opłata za przedłużenie terminu spłaty wyniesie:

– za tydzień – 109 zł,

– za dwa tygodnie – 139 zł,

– za miesiąc  – 157 zł.

Decydując się na przedłużenie spłaty pożyczki, np. 2500 zł, dodatkowo klient zapłaci:

– za tydzień – 272,50 zł,

– za dwa tygodnie – 347,50 zł,

– za miesiąc – 157 zł.

Powyższe przykłady wskazują, że o pożyczki należy występować w sposób przemyślany, by nie narażać się na ponoszenie wysokich dodatkowych kosztów.

Kolejne pożyczki wiążą się z dość wysokimi kosztami. Maksymalna kwota uzyskania pożyczki to 5000 zł, udzielana maksymalnie na 30 dni.

Za trzecim razem Vivus oferuje pożyczkę ponad 2600 zł , ponad 3500 zł pożyczki może otrzymać pożyczkobiorca za czwartym razem, a ponad 4000 zł przy piątej pożyczce. Kwota powyżej 4500 zł udzielana jest przy siódmej pożyczce.

  • Decyzja o skorzystaniu z kolejnej pożyczki, w wysokości, np. 2500 zł, na 30 dni,  wiąże się z dokonaniem spłaty całości kosztów, w wysokości 2892,50 zł. Prowizja wynosi 372 zł, odsetki – 20, 50 zł, a Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania – 489,60%.

Decydując się na przedłużenie spłaty tej pożyczki,  dodatkowo klient zapłaci:

– za tydzień – 272,50 zł,

– za dwa tygodnie – 347,50 zł,

– za miesiąc – 157 zł.

  • Decydując się na pożyczkę o maksymalnej wysokości, 5000 zł na 30 dni, pożyczkobiorca będzie musiał zwrócić 5785 zł. Prowizja wyniesie 743,90 zł, a odsetki 41,10 zł, przy RRSO 489,60%

Decydując się na przedłużenie spłaty tej pożyczki,  dodatkowo klient zapłaci:

– za tydzień – 545 zł,

– za dwa tygodnie – 695 zł,

– za miesiąc – 785 zł.

Brak regularnej spłat i uchylanie się od zwrotu pożyczki, pożyczkodawca przekaże informacje o nierzetelnym kliencie do biur  BIG, co wpływa niekorzystnie na wiarygodność i zdolność kredytową klienta.

Vivus opinie – pożyczki

Vivus jest pozytywnie oceniany przez osoby, które korzystały z proponowanej oferty. Jest również najczęściej polecaną firmą. Vivus opinie są bardzo pozytywne.

Wśród zalet wymieniana jest szybkość w udzielaniu chwilówek oraz profesjonalizm konsultantów.

Klienci cenią wysoką kwotę maksymalną, przyznawaną za darmo nowym klientom. Informacja o zakończeniu spłaty zostaje przekazana e-mailem oraz SMS-m, przy zachowaniu pełnej poufności. Również umowa pożyczkowa dostarczana jest drogą e-mailową, na co wskazują zadowoleni pożyczkobiorcy.

Spłacenie pożyczki jest jednocześnie zakończeniem procedury.

Firma uzyskała średnią 4,48 punktów/5 możliwych. Swoje opinie wyraziło 744 klientów.

Vivis – Wiwus pl

Dużo użytkowników niepoprawnie wyszukuje nazwę Vivus.  wiwus i vivis 🙂

Złóż wniosek

Pełny ranking chwilówek długoterminowych  Pełny ranking chwilówek krótkoterminowych

 

Skomentuj pożyczkę Vivus i zachęć lub przestrzeż pożyczkobiorców