Walentynki są doskonałą okazją do sprawienia ukochanej osobie radości. To wszystko jednak zależy od Twoich wymagań i oczekiwań. Jeśli umowę pożyczkową zawrzemy 14 lutego kwotę w niej zawartą trzeba będzie spłacić 14 marca. Kwoty do 2000 zł są zazwyczaj nieoprocentowane, przez co spłacamy taką samą sumę. Na Święto Zakochanych możemy kupić swojej połówce albo coś standardowego albo bardziej wyszukanego. Grunt, by przemyśleć to dokładnie i kupić faktycznie wyszukany upominek.

Może to być np obraz na płótnie, spersonalizowana biżuteria dla niej i dla niego, odzież z ciekawym nadrukiem, element wystroju domu, coś ekstremalnego – np. skok na bungee czy wyjście na romantyczną kolację. Szeroka gamę wyjątkowych prezentów oferują w szczególności sklepy internetowe, takie jak crazyshop.pl.

Warunki pożyczki

Przede wszystkim należy wejść na stronę główną,tj. www.pandafinansowa.pl,odszukać interesującą nas pożyczkę i za pomocą suwaka dokonać wyboru odpowiedniej kwoty. Należy poprawnie wpisać swój nr konta bankowego,na które zostanie przelana pożyczka. Na przelew taki czekamy zazwyczaj 15 minut, a więc niewiele. Wnioskujemy o kwoty od 50 zł do nawet 25000 tysięcy złotych. Większość pierwszych pożyczek udzielana jest za darmo, tzn. bez odsetek umownych. Czyli po upływie miesiąca spłacamy tyle samo.Warto nadmienić, iż www.pandafinansowa.pl dysponuje pożyczkami ratalnymi. Jeśli podejrzewamy, że nie będziemy w stanie spłacić pożyczki na określony czas, wybierzmy tą ratalną opcję.

Różowe Wino, Champagne, Uroczystość, Różowy, Walentynki

Udanych Walentynek życzy Panda Finansowa