Oceń produkt

Wandoo.pl oferuje szybkie pożyczki online nawet do 5000 zł do maksymalnie 30 dni. Działa na rynkach europejskich między innymi Hiszpanii i Danii. Pożyczki zanim zostaną udzielone są weryfikowane nie tylko przy pomocy wewnętrznej oceny, ale także sprawdzenie klienta w Bazach BIK, czy KRD. Wymagania jakie należy spełnić, aby móc otrzymać pożyczkę to posiadanie telefonu komórkowego, konta bankowego oraz stałego źródła dochodów. Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymuję się bardzo szybko. Jeśli sytuacja klienta zmusza go do opóźnienia w spłacie, można skorzystać z oferty refinansowania. Wandoo.pl  posiada też program lojalnościowy.  Strona internetowa wandoo.pl jest bardzo przejrzysta i łatwo się po niej porusza. Jest w kolorach zieleni i bieli. Składając wniosek o pożyczkę należy zrobić 3 proste kroki: wybrać kwotę pożyczki i okres, na jaki się pożycza pieniądze. Następnie wypełnić formularz rejestracyjny, a w ostatnim etapie potwierdzić numer telefonu komórkowego kodem, który przyszedł klientowi w SMS i wpłacić na konto spółki 1 grosz celem weryfikacji poprawności danych. Jest bardzo ważne, aby spółka miała pewność, że nikt obcy nie próbuje wziąć na klienta kredytu.

Pierwsza pożyczka

Pierwszą pożyczkę wandoo.pl udziela do kwoty 2500 zł. Może się wydawać, że kwota nie jest duża, ale czasem sytuacje życiowe, nieplanowane wcześniej zmuszają nas do podjęcia gotówki. Taka kwota może bardzo pomóc w chwilowym problemie. Co więcej, nowy klient nie musi się martwić odsetkami, ponieważ pożyczkę dostanie bez żadnych dodatkowych kosztów. RRSO wynosi 0%. Jest tylko jeden warunek, mianowicie klient musi spłacić pożyczkę w terminie.

Druga pożyczka

Spłacając pierwsze zobowiązanie w terminie można liczyć na drugą i kolejną pożyczkę na dobrych warunkach. Koszt kolejnej pożyczki wziętej na 30 dni to 25%. Pożyczając 1000 zł, zwrócić trzeba 1250 zł. Kwota pożyczki możliwej do podjęcia może być większa niż przy pierwszym razie, wynosi ona nawet do 5000 zł.

Zalety pożyczki w Wandoo

       Korzystając z usług Wandoo, można być pewnym o jej rzetelności. Firma działa także na rynkach europejskich i ma duże doświadczenie. Pierwsza pożyczka jest całkowicie darmowa i pozbawiona kosztów. RRSO wynosi 0%. Wniosek jest bardzo łatwy i szybki do złożenia, a decyzja o przyznaniu pożyczki jest bardzo szybka. Wynosi zaledwie kilka minut, oczywiście w godzinach pracy biura. Strona internetowa jest przejrzysta, dlatego każdy znajdzie na niej potrzebne informacje i odpowiedzi na pytania. Dostępna jest także dla klientów infolinia. Jeśli z różnych przyczyn spłata nie może być przez klienta wykonana w terminie jest możliwość refinansowania i przedłużenie terminu. Nie jest to darmowe. Koszt zapłaty za refinansowanie jest zależne od okresu przedłużenia spłaty: 14 lub 30 dni. Dane, które zostały przekazane spółce są przetwarzane i przechowywane z zachowaniem surowych zasad bezpieczeństwa. Stali klienci mogą liczyć na rabaty, nawet do 50%. Firma posiada pakiet lojalnościowy, z którego mogą korzystać klienci jeśli terminowo wpłacają swoje zobowiązania. Im więcej pożyczek klient spłaci w terminie tym jego rabat się zwiększy.