Ubezpiecznie samochodu z YU, zobacz opinie i recenzja YU nowego ubezpieczenia samochodowego OC firmy Yanosik.

Yanosik wprowadza rewolucyjny system rozpoznawania, czy kierowca jeździ bezpiecznie. To dzieje się na naszych oczach. YU nowa marka ubezpieczeniowa przekonuje że potrafi sprawdzić chwilową niebezpieczną jazdę kierowcy!

Yanosik będzie przetwarzał najnowsze informację o Naszej jeździe, dzięki temu ustali ile miesięcznie robimy kilometrów, jak szybko jeździmy na danym odcinku porównując z innymi użytkownikami Yanosika. Dzięki temu będzie mógł ustalić składkę ubezpieczania OC. Do wszystkich tych danych będziemy mieli dostęp, sprawdzimy w jakim stopniu zagrażamy na drodze 🙂

Wcześniej Yanosik był dla piratów, teraz odmiana o 180stopni ! YU będzie dla tych co cenią sobie bezpieczną jazdę samochodem! Po 3miesięcznym okresie korzystania z aplikacje YU yanosik możemy dostać ofertę ubezpieczeniową, która będzie tańsza o 1/3 niż u konkurencji!

Plan jest wspaniały, przyszłość pokaże czy się sprawdzi. Jestem bardzo pozytywnie nastawiony. Rewolucyjne podejście może w sprawiedliwy sposób ocenić Naszą bezpieczną jazdę i przyczynić się do rzetelnej wyceny ubezpieczenia. Jest to krok dla młodych kierowców, którzy są wrzucani do jednego worka i płacą holendarne stawki OC.